مشاوره انتخاب دانشگاه...فوری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 7

موضوع: مشاوره انتخاب دانشگاه...فوری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    7
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر

مطلب جدید مشاوره انتخاب دانشگاه...فوری

سلام دوستان
    من تازه کنکور کارشناسی ناپیوسته دادم.و الان بین چندتا دانشگاه شک دارم که کدومش اولویت اولم باشه.

اگر کسی با این دانشگاههای غیرانتفاعیه اصفهان اشنایی داره،لطفا راهنمایی کنه...

ممنون.
    ویرایش توسط ashti : 20.08.2013 در ساعت 14:12

2. # ADS
    تبلیغات در مدار

3. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو کارآمد
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکر ها
    752
    از این کاربر 448 بار در 146 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    درود
    ببین دوست عزیز اگه دوران کاردانی توی دانشگاه های دولتی تهران و یا جاهای مطرح بودی اصلا از دانشگاه های غیر انتفاعی توقع نداشته باش مثل دانشگاه سابقتون باشه و عموما سطح دانشگاه های غیر انتفاعی (به غیر از معدودی مثل سوره و یا آمل) چه از نظر امکانات و چه از نظر فنی خیییلی پایینه پس از همین الان اطلاع داشته باش که غافل گیر نشی
    به نظر من ابتدا از دانشگاه های دولتی اطراف شهرتون شروع کن بعد اگه با اینکه بیرون از شهرتون رفتن مشکلی نداری دانشگاه های دولتی اونجا رو بزن (البته استثنا هایی هم هست) بعد به غیر انتفاعی هایی که از شرایطشون مطلع هستین
    (این نظر شخصی من هست) اگه این مدرک (کارشناسی) قراره آخرین مدرک تحصیلی شما باشه روی دانشگاهتون دقت کیند که مناسب باشه
    به طور کلی این توضیحاتی بود که به نظرم میرسید
    موفق باشید
    حضرت علی (ع) : عالمانه سخن گویید تا قدر شما روشن گردد.

4. 2 کاربر مقابل از engineer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

*fateme* (20.08.2013),ashti (21.08.2013)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    50
    از این کاربر 92 بار در 51 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه کنکور کارشناسی ناپیوسته دادم.و الان بین چندتا دانشگاه شک دارم که کدومش اولویت اولم باشه.

اگر کسی با این دانشگاههای غیرانتفاعیه اصفهان اشنایی داره،لطفا راهنمایی کنه...

ممنون.
    برادر من تو صفاهان درس می خونن.در واقع این مراکز آموزش نمیتونن دانشگاه باشن.و بار علمی در سطح بالایی ندارند و تمام قوانین این موسسات بصورت سلیقه ای اعمال میشن.در مورد اساتیدشون که این موضوع کاملا صدق می کنه.همچنین طبق قوانین جدیدشون باید قبل انتخاب واحد شهریه ثابت و متغیر رو به حساب دانشگاه واریز کنید.یعنی شما به اندازه ای که پول میدین میتونید انتخاب واحد کنید!!!
    من دانشگاه های دولتی، علمی کاربردی و آزاد رو به شما پیشنهاد میدم.چون هر مقطع تحصیلی بنده هم در یکی از این سه گزینه سپری شده.موفق باشید
    خدايا کمکم کن تا درهايي که به سويم مي گشايي ندانسته نبندم و درهايي که به رويم ميبندي به اصرار نگشايم. . .

6. 2 کاربر مقابل از شهاب شهابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

*fateme* (21.08.2013),ashti (21.08.2013)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    7
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1 نمایش پست ها
    درود
    ببین دوست عزیز اگه دوران کاردانی توی دانشگاه های دولتی تهران و یا جاهای مطرح بودی اصلا از دانشگاه های غیر انتفاعی توقع نداشته باش مثل دانشگاه سابقتون باشه و عموما سطح دانشگاه های غیر انتفاعی (به غیر از معدودی مثل سوره و یا آمل) چه از نظر امکانات و چه از نظر فنی خیییلی پایینه پس از همین الان اطلاع داشته باش که غافل گیر نشی
    به نظر من ابتدا از دانشگاه های دولتی اطراف شهرتون شروع کن بعد اگه با اینکه بیرون از شهرتون رفتن مشکلی نداری دانشگاه های دولتی اونجا رو بزن (البته استثنا هایی هم هست) بعد به غیر انتفاعی هایی که از شرایطشون مطلع هستین
    (این نظر شخصی من هست) اگه این مدرک (کارشناسی) قراره آخرین مدرک تحصیلی شما باشه روی دانشگاهتون دقت کیند که مناسب باشه
    به طور کلی این توضیحاتی بود که به نظرم میرسید
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز..

بله اطلاع دارم که بار علمی دانشگاههای دولتی بیشتر هست.کاردانی رو هم یزد بودم وخب شنیدم که غیرانتفاعی ها پایینترن..
    از طرفی چون من باید قبل ازاینکه از رتبم مطلع بشم انتخاب شهر کنم ریسک تهران زدن یکم بالا هست.و خب تهران هم 16 نفر بیشتر برای روزانه نمیگیره.به جز تهران هم جای دیگه ای نمیرم چون دولتی نیستن و اگر قرار به غیرانتفاعی باشه همون اصفهان میمونم.

نه از چندروز پیش شروع کردم برای ارشد بخونم که انشاالله دیگه تهران رو قطعا بیارم.و کارشناسی مدرک اخرم نخواهد بود.

درمورد دوتا از غیرانتفاعی های اصفهان تحقیق کردم.ولی به قطعیت نمیتونم بگم کدومشون بهترن...

1.یکی از این دانشگاهها از نظر سطح علمی بالاتر هست.ولی از طرفی بازدید علمی و...نمیبرن به خاطر تعصبات مذهبی...اون یکی میبرن.(سپهر)

2.دانشگاه سپهر تقاضای بیشتری برای ثبت نام داره،چون رتبه پایینتری میخواد.من نمیدونم این ریسکو بکنم که اول اشرفی رو بزنم بعد سپهر؟؟بعد ممکنه ظرفیت سپهر پر بشه و من برم رو اولیت سومم.

گیج شدم...

حالا شما جای من باشید کدوم رو انتخاب میکنید؟

8. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    7
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب شهابی نمایش پست ها
    برادر من تو صفاهان درس می خونن.در واقع این مراکز آموزش نمیتونن دانشگاه باشن.و بار علمی در سطح بالایی ندارند و تمام قوانین این موسسات بصورت سلیقه ای اعمال میشن.در مورد اساتیدشون که این موضوع کاملا صدق می کنه.همچنین طبق قوانین جدیدشون باید قبل انتخاب واحد شهریه ثابت و متغیر رو به حساب دانشگاه واریز کنید.یعنی شما به اندازه ای که پول میدین میتونید انتخاب واحد کنید!!!
    من دانشگاه های دولتی، علمی کاربردی و آزاد رو به شما پیشنهاد میدم.چون هر مقطع تحصیلی بنده هم در یکی از این سه گزینه سپری شده.موفق باشید

سلام دوست عزیز
    برادر شما از صفاهان راضی هستن؟
    ایشون درمورد بقیه این دانشگاهها اطلاعی ندارن؟اشرفی و سپهر؟

درمورد دانشگاه دولتی برای اون دوست عزیزم توضیح دادم.ازاد هم خرجش زیاد بالاس و بلاخره برای خانواده سنگینه...

و اما علمی کاربردی من شنیدن از نظر ارزش مدرک پایینتره.نیست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)