مشاوره خرید لپ تاپ - صفحه 5

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: مشاوره خرید لپ تاپ

1. Top | #21

عنوان کاربر
    عضو
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    375
    از این کاربر 52 بار در 21 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط atrina_rad86 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من با توجه به اطلاعاتی که واسه خرید لب تاپ بدست اوردم باید بهتون بگم که برند hp خرابی زیادی
    داره و اصلا کیفیت لب تاپ خوب نیست باید لب تاپی بگیری که حرارت کمی تولید کنه که تو این زمینه از لب تاپ دل میشه نام برد هم مقاو.م در برابر ضربه هم گرد و خاک و هم تولید حرارت کمتر نسبت به باقی برند ها میشه اشاره کرد.
    برای کارهای سه بعدی هم اگه بخوای کار کنی نیاز هست که cori 7 به بالا بگیری با هارد 500 بالاتر و سیستم عامل ویندوز باشه حتماً.
    این اطلاعات فکر میکنم به دردتون بخوره
    یه چیز دیگه لب تاپ های دل 10% خرابی باتری دارن اگه دل میخری باید مراقبت کنی تا باتری خراب نشه
    من4 سال پیش لپ تاپdell خریدم ولی متاسفانه همونطور که این دوست عزیز اشاره کردن الان دچارخرابی باتری شده وتنها مشکلش همین بوده.الان تصمیم دارم یک برنددیگه بخرم و از دوستانی که دراین ومینه اطلاعات مفیدی دارن
    خواهش میکنم بیشتر راهنمایی کنن
    با تشکر

2. 2 کاربر مقابل از *fateme* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

engineer1 (21.08.2013),شهاب شهابی (21.08.2013)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

4. Top | #22

عنوان کاربر
    عضو کارآمد
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکر ها
    752
    از این کاربر 448 بار در 146 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط *fateme* نمایش پست ها
    من4 سال پیش لپ تاپdell خریدم ولی متاسفانه همونطور که این دوست عزیز اشاره کردن الان دچارخرابی باتری شده وتنها مشکلش همین بوده.الان تصمیم دارم یک برنددیگه بخرم و از دوستانی که دراین ومینه اطلاعات مفیدی دارن
    خواهش میکنم بیشتر راهنمایی کنن
    با تشکر
    من الان چند وقتی میشه منتظر تغییر قیمت لپ تاپ هستم و تو همین فرصت دارم دنبال یه لپ تاپ مناسب ازهمه جهات برای رشته معماری میگردم
    شاید مدل های مختلف و زیادی با کانفیگ های متفاوت موجود باشه و با قیمت های مناسب اما باید به چیزای دیگه ای هم به جز کانفیگ هم توجه داشت چون کار ما فقط توی خونه و دانشگاه نیست و سر ساختمونها و جاهای اینچنینی ممکنه که ازشون استفاده بکنیم باید مدلی باشه که تا حدودی در مقابل گرد و غبار و ضربه مقاوم باشه و صفحه نمایشش بتونه زیر نور آفتاب هم کارایی داشته باشه
    توی بازار آشفته این چند وقت از هرکی سوال میکنم اکثرا لیونو z500 رو پیشنهاد میدن که شاید کانفیگ نسبتا خوبی داشته باشه اما بدنه مقاومی نداره و صفحه نمایشش هم زیر نور آفتاب تبدیل به آینه میشه!!!!!
    با یه نفر که وارد کننده بازار لپ تاپ بود صحبتی داشتم که میگفت چون قیمت ها زیاد تغییر میکنن و اطمینانی به قیمت ها نیست کسی ریسک نمیکنه که مدل های جدید و قوی وارد کنه چون ممکنه خرید نشه و شکست بخوره و به همین دلیله که اکثرا z500 رو پیشنهاد میکنن. لوونو تازه شروع کرده به ساخت لپ تاپ و کم تجربه هست شخصا بهش اعتماد نمیکنم و ترجیع میدم که از مارک های شناخته شده تری خرید کنم
    لپ تاپ های دل هم که دیگه کمتر ازشون مدل جدیدی میبینیم (طبق پرسوجو از تعمیر کار لپ تاپ ها) دیگه کیفیت سابق رو ندارن و بیشتر خرابی ها برای لپ تاپ های جدید دل هست
    خیلی نوشتم ببخشید
    اینها قسمتی از اطلاعاتی بود که توی این مدت فهمیدم امیدوارم مفید باشه
    خودم هم هنوز تصمیم نگرفتم ولی فعلا بیشتر نظرم روی لپ تاپ های اچ پی و ایسوز هست
    حضرت علی (ع) : عالمانه سخن گویید تا قدر شما روشن گردد.

5. کاربر مقابل از engineer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*fateme* (21.08.2013)

6. Top | #23

عنوان کاربر
    عضو
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    50
    از این کاربر 92 بار در 51 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1 نمایش پست ها
    من الان چند وقتی میشه منتظر تغییر قیمت لپ تاپ هستم و تو همین فرصت دارم دنبال یه لپ تاپ مناسب ازهمه جهات برای رشته معماری میگردم
    شاید مدل های مختلف و زیادی با کانفیگ های متفاوت موجود باشه و با قیمت های مناسب اما باید به چیزای دیگه ای هم به جز کانفیگ هم توجه داشت چون کار ما فقط توی خونه و دانشگاه نیست و سر ساختمونها و جاهای اینچنینی ممکنه که ازشون استفاده بکنیم باید مدلی باشه که تا حدودی در مقابل گرد و غبار و ضربه مقاوم باشه و صفحه نمایشش بتونه زیر نور آفتاب هم کارایی داشته باشه
    توی بازار آشفته این چند وقت از هرکی سوال میکنم اکثرا لیونو z500 رو پیشنهاد میدن که شاید کانفیگ نسبتا خوبی داشته باشه اما بدنه مقاومی نداره و صفحه نمایشش هم زیر نور آفتاب تبدیل به آینه میشه!!!!!
    با یه نفر که وارد کننده بازار لپ تاپ بود صحبتی داشتم که میگفت چون قیمت ها زیاد تغییر میکنن و اطمینانی به قیمت ها نیست کسی ریسک نمیکنه که مدل های جدید و قوی وارد کنه چون ممکنه خرید نشه و شکست بخوره و به همین دلیله که اکثرا z500 رو پیشنهاد میکنن. لوونو تازه شروع کرده به ساخت لپ تاپ و کم تجربه هست شخصا بهش اعتماد نمیکنم و ترجیع میدم که از مارک های شناخته شده تری خرید کنم
    لپ تاپ های دل هم که دیگه کمتر ازشون مدل جدیدی میبینیم (طبق پرسوجو از تعمیر کار لپ تاپ ها) دیگه کیفیت سابق رو ندارن و بیشتر خرابی ها برای لپ تاپ های جدید دل هست
    خیلی نوشتم ببخشید
    منم سال 88 دل مدل 1554 خریدم و با نگهداری مناسب هیچ مشکلی نداشت تا اینکه با ایسر آشنا شدم.همه امکانات ایسوز و اچ پی رو داره،ولی باطریهاش توانایی ذخیره سازی بیشتری داره.باطری من 4 ساعت دقیق پاسخگوی نیاز من هست.تازه باطری های 9 سلولی که بهتر از 6سلولی هست قابلیت استفاده تا 6 ساعت رو دارند و همچنین با نصب ویندوز 8 حدود 1 ساعت به زمان کار هردو اضافه میشه.
    در مورد باطری هم باید این نکته رو همیشه مد نظرتون داشته باشید که در حد امکان مواقعی که داره شارژ باطری به مرز اتمام میرسه بذارید تو شارژ و همچنین خیلی بهتره وقتی خاموش هست تو شارژ قرار بگیره.
    در ضمن cpu های 7 هسته ای ایسر بهینه تر از ایسوز و اچ پی هست و قدرت پردازشش 1/ بیشتره.
    ویرایش توسط شهاب شهابی : 21.08.2013 در ساعت 14:37
    خدايا کمکم کن تا درهايي که به سويم مي گشايي ندانسته نبندم و درهايي که به رويم ميبندي به اصرار نگشايم. . .

7. 2 کاربر مقابل از شهاب شهابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

*fateme* (21.08.2013),engineer1 (21.08.2013)

8. Top | #24

عنوان کاربر
    عضو
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    375
    از این کاربر 52 بار در 21 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1 نمایش پست ها
    خیلی نوشتم ببخشید
    ممنون ازشما دوست عزیز اطلاعاتتون مفید بود.به نظر من هم هرسه برند ایسوز ایسر واچ پی گزینه های خوبی میتونه باشه

9. کاربر مقابل از *fateme* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

engineer1 (22.08.2013)

10. Top | #25

عنوان کاربر
    عضو کارآمد
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکر ها
    752
    از این کاربر 448 بار در 146 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط *fateme* نمایش پست ها
    ممنون ازشما دوست عزیز اطلاعاتتون مفید بود.به نظر من هم هرسه برند ایسوز ایسر واچ پی گزینه های خوبی میتونه باشه
    با توجه به اون پست قبلی که گذاشتین (راجع به لپ تاپ ها و رده بندی اونها) یه توضیحی میخواستم بدم که تا قبل از پایین اومدن ارزش ریال که مربوط میشه به حدود شهریور91 قضیه محبوبیت مدل های مختلف متفاوت بود بین مردم ، و مدل های دیگه ای بین مردم محبوبیت داشتن . اون زمان میشد با 2 میلیون تومن بهترین لپ تاپ سونی رو خرید با این حال دیگه کسی سراغ مارک های دیگه نمیرفت اما حالا که حرف اول و آخر رو پول میزنه داستان محبوبیت فرق کرده دیگه کمتر به سمت مدل های اپل (ویا ترجیحا) سونی میشه رفت چون اختلاف قیمتشون با مدل مشابه با مارک دیگه چیزی در حدود 2 تومن میشه. الان محبوبیت روی مدل های دیگه هست. به نظر من از نظر کیفیت اپل بهترین لپ تاپو تولید میکنه و بعدش سونی قرار داره و ایسوز و اچ پی. اما الان باید به دنبال بهترین لپ تاپی که با پول تو جیب ما سازگاره و بهترین عملکرد رو میده گشت. پس اپل و (ترجیحا)سونی جزو اونها نیست. الان ایسوز و اچ پی بیشترین خرید رو دارن و بهترین کیفیت نسبت به پولی که پرداخت میشه. اثبات این حرف من هم کمتر وارد شدن مدل های جدید از سوی وارد کننده های این مارک ها هست . فقط کافیه به نگاه به سایت هایی مثل [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید] یا هر سایت دیگه بندازید.
    حضرت علی (ع) : عالمانه سخن گویید تا قدر شما روشن گردد.

11. کاربر مقابل از engineer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*fateme* (22.08.2013)

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)