بهترین سی دی آموزشی فارسی اتوکد؟

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بهترین سی دی آموزشی فارسی اتوکد؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    2
    از این کاربر 3 بار در 2 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر

بهترین سی دی آموزشی فارسی اتوکد؟

سلام دوستان
    من میخوام طراحی با اتوکد یاد بگیرم راستش تو نت گشتم واسه دانلود فیلم فارسی ندیدم اکثرا کتابه اونم نسخه های قدیمی!

حالا میخاوم سی دی شو بخرم ،لطفا بگید بهترین سی دی آموزشی اتوکد(فارسی) واسه چه شرکتیه و ارزش پولی که بابتش بدم رو داشته باشه؟ من میخوام واسه طراحی کابینت آشپزخانه یاد بگیرم.خودم واسه سایت اینیاک رو دیدم ولی نسخه 2009 هستش، نمی دونم خوب هست یا نه

2. کاربر مقابل از اتوکد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

edris f (14.10.2012)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

4. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو کارآمد
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکر ها
    263
    از این کاربر 960 بار در 180 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط اتوکد نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام طراحی با اتوکد یاد بگیرم راستش تو نت گشتم واسه دانلود فیلم فارسی ندیدم اکثرا کتابه اونم نسخه های قدیمی! حالا میخاوم سی دی شو بخرم ،لطفا بگید بهترین سی دی آموزشی اتوکد(فارسی) واسه چه شرکتیه و ارزش پولی که بابتش بدم رو داشته باشه؟ من میخوام واسه طراحی کابینت آشپزخانه یاد بگیرم.خودم واسه سایت اینیاک رو دیدم ولی نسخه 2009 هستش، نمی دونم خوب هست یا نه
    سلام............. ببین دوست عزیز برای یادگیری اتوکد بهتره از کتاب کمک بگیری!! شما ذکر نکردید رشته تحصیلیتون رو!!!!! چون تو دانشگاه مقدماتی براش وجود داره،.............. به نظر من اگه نمیخواید براتون گیج کننده نباشه بهتره از همون ورژن های قدیمی مثلا 2007 یا 2008 استفاده کنید....بعد با ورژن های بالاتر..........................یادگیر ی اتوکد با کتاب بهتره...فیلم های آموزشی زیاده از حد کلی ن! یعنی اتوکد نرم افزاری با فرمانهای زیاده که بیشترشون کاربردین ویه فیلم آموزشی نیازتو برطرف نمیکنه.........................بخصوص برای معمارا.اما تردی مکس برعکس!! چون نیاز جزیی بهش نداریم
    ویرایش توسط f9023 : 14.10.2012 در ساعت 22:48
    اگر نمی توانید چیزی را به سادگی توضیح دهید، آن چیز را به خوبی درک نکرده اید.

5. 5 کاربر مقابل از f9023 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

arch_1 (15.10.2012),edris f (14.10.2012),hasdi (02.08.2013),sabbah (15.10.2012),sirousb (15.10.2012)

6. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    2
    از این کاربر 3 بار در 2 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط f9023 نمایش پست ها
    سلام............. ببین دوست عزیز برای یادگیری اتوکد بهتره از کتاب کمک بگیری!! شما ذکر نکردید رشته تحصیلیتون رو!!!!! چون تو دانشگاه مقدماتی براش وجود داره،.............. به نظر من اگه نمیخواید براتون گیج کننده نباشه بهتره از همون ورژن های قدیمی مثلا 2007 یا 2008 استفاده کنید....بعد با ورژن های بالاتر..........................یادگیر ی اتوکد با کتاب بهتره...فیلم های آموزشی زیاده از حد کلی ن! یعنی اتوکد نرم افزاری با فرمانهای زیاده که بیشترشون کاربردین ویه فیلم آموزشی نیازتو برطرف نمیکنه.........................بخصوص برای معمارا.اما تردی مکس برعکس!! چون نیاز جزیی بهش نداریم

من رشتم نرم افزاره (برنامه نویسی ).واحد طراحی کامپیوتر نداشتیم.

یعنی بنظر شما واسه طراحی کابینت باید(بهتره) هر دو رو یاد بگیرم و اینکه واسه اتوکد با کتاب و واسه 3دی سی دی بگیرم؟.من فقط واسه طراحی آشپزخونه میخوام یاد بگیرم فعلا. (پس واسه طراحی آشپزخونه هر دو نیازه)آخه یکی رو میشناسم همین طراحی آشپز خونه رو بشکل واقعا عالی فقط با توکد انجام میده البته خودش میگه فقط با اتوکده، راستو دروغش رو نمیدونم شاید اونم هر دو رو استفاده میکنه! میشه بیشتر توضیح بدی یعنی مثلا طراحی اولیه رو توی اتوکد انجام میدن بعد واسه سه بعدی سازی فایل رو میبرن تو 3دی؟

7. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    2
    از این کاربر 26 بار در 12 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    برای طراحی کابینت باید یا سازنده اون باشی و یا نصابش در اون حالت حتی با خودکار روی کاغذ هم بهتر از مکس و اتوکد بعضی از دوستان میتونید کابینت طراحی کنید قول میدم

8. کاربر مقابل از ashkanyeganeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sabbah (12.11.2012)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو معمولی
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    "نصاب" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا ابولفرض
    فرهنگ لغتت افقی تو حلقم