تصاویر چشم اندازی دیدنی از قطب شمال

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تصاویر چشم اندازی دیدنی از قطب شمال

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکر ها
    7,839
    از این کاربر 8,558 بار در 2,286 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر

تصاویر چشم اندازی دیدنی از قطب شمال

تصاویر چشم اندازی دیدنی از قطب شمال که هرگز ندیده اید!

مجله علمی "نشنال جغرافی" تصاویری شگفت انگیز از رودخانه های لاجوردی، ورقه های یخی و آسمانی آبی قطب شمال منتشر کرد.
    به گزارش خبرگزاری مهر، در این تصاویر که فضاهایی از آلاسکا تا سوئد را پوشش می*دهند سرزمین*های شمالی به گونه ای به تصویر کشیده شده اند که طراوت و تازگی طبیعت بکر یخی شمال زمین به صورت محسوس در آنها دیده می*شود.

1- خلیج اینیسکین در آلاسکا - زلالی آسمان شمال در آبهای رودخانه اینیسکین منعکس می شود.

مانیتوبا در کانادا - یک خرس قطبی بر روی تختی از جلبکها در منطقه "کیپ چرچیل" مانیتونا استراحت می*کند.

جزیره لانگویا در نروژ - این پالت رنگ در واقع دود ناشی از زباله های صنعتی است که در یک کارخانه دفع زباله در این جزیره منهدم می*شوند. جزیره لانگویا در جنوب اسلو واقع شده است.

خلیج بوتنیا در سوئد - نزدیک به بندر "کارلسبورگ"، حوضچه های بازیافت یک شرکت چوب بری، جاده را به گونه ای سوراخ کرده اند که به نظر می*رسد به یک شیشه ضدگلوله شلیک شده است.

یخچال سرخ در آلاسکا - آیسبرگهای کوچک، جزیره های یخی کوچکی را در یک حوضچه یخ- آب تشکیل کرده اند.

کیرونا، شمالی ترین شهر سوئد - ردهای یک "اسنو موبیل" (موتور برفی) بر روی یک دریاچه یخی

یخهای "توریسیوکول" در ایسلند - ابرهای تاریک روی این کوههای پوشیده از یخ و برف واقع در غرب ایسلند را پوشانده اند.

انونتکیو در فنلاند - یکی از دریاچه های یخی متعدد "لاپونیا" که رد یک اسنو موبیل را در دل خود دارد.

رودخانه نیاکولا در آلاسکا - پرتوهای آفتاب بر روی ساحل رودخانه خودنمایی می*کنند.

آبگذر صدف در آلاسکا - یک ماهیگیر در زیر شنهای این آبگذر به دنبال صدف می*گردد.

2. 4 کاربر مقابل از sirousb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Mehraz (02.03.2011),جاودشت (04.03.2011)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

4. Top | #2
    nima7
    خیلی زیبا بود مرسی ازت من که ندیده بودم انشالله قسمت بشه دست جمعی با بچه های نقش نگار بریم یک سری به قطب هم بزنیم خوش میگذره

5. 2 کاربر مقابل از nima7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Mehraz (02.03.2011),sirousb (02.03.2011)

6. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکر ها
    7,839
    از این کاربر 8,558 بار در 2,286 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima7 نمایش پست ها
    خیلی زیبا بود مرسی ازت من که ندیده بودم انشالله قسمت بشه دست جمعی با بچه های نقش نگار بریم یک سری به قطب هم بزنیم خوش میگذره
    نیما جان عصبانی هستیا

7. Top | #4
    nima7
    نه داداش عصبانی کی بود؟ من فقط هوس قطب زده به سرم مگه عیبه که بریم یک سری به قطب بزنیم؟
    اگه شما نیایید من که این عید میرم

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)