اعلام نتایج مسابقه اسکیس و آثار کاربران در دوره چهارم

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با توجه به تصاویر به برترین اثر رأی دهید

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • archi kochoolo

4 17.39%
  • mehraz

7 30.43%
  • eli77

0 0%
  • karin

4 17.39%
  • javadgonbadi

0 0%
  • arch_1

0 0%
  • maxpin206

0 0%
  • ashkan

0 0%
  • paradise_girl

1 4.35%
  • schwarzreiter

0 0%
  • saeed sadeghi

2 8.70%
  • ‌zhaleh

1 4.35%
  • reyhaneh_karimi

3 13.04%
  • KeleyHak

1 4.35%
صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 26

موضوع: اعلام نتایج مسابقه اسکیس و آثار کاربران در دوره چهارم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    0.90
    تشکر ها
    7,211
    از این کاربر 6,834 بار در 1,763 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر

اعلام نتایج مسابقه اسکیس و آثار کاربران در دوره چهارم

با سلام
    در این تاپیک آثار ارسالی از طرف کاربران برای مسابقه اسکیس به قضاوت گذاشته و نتایج اعلام خواهد شد.
    لطفا از طریق نظر سنجی بالا آراء خود را تا روز پنجشنبه ۹۱/۲/۲۱ اعلام نمایید.
    از تمامی شرکت کنندگان در مسابقه دعوت میکنیم تا در مورد تکنیک های به کار رفته در اسکیس و کانسپت و موارد دیگر موجود در اسکیس خود در صورت تمایل توضیحاتی را ارائه دهند
    در ضمن همه شرکت کنندگان و بازدید کنندگان گرامی می توانند به نقد آثار ارائه شده و ذکر نقاط قوت و ضعف آثار بپردازند

فاکتورهای مهم در امتیاز دهی :

• طراحی در راستای موضوع مطرح شده ( عوارضی شهر یزد)
    • رعایت اصول پرسپکتیو
    • رعایت خطوط استاندارد برای دیاگرام و اسکیس
    • میزان خلاقیت به کار رفته
    • تمیزی و جذابیت کار

از تمامی بازدیدکنندگان فهیم انجمن خواستاریم تا با درایت کامل به اثر برگزیده از نظر خود رأی دهند
    در ضمن برای جلوگیری از هر گونه تخلف ، هر آی پی فقط و فقط حق یک رأی خواهد داشت و این امر توسط مدیریت نظارت خواهد شد .

با تشکر

پانوشت:از ارسال هر گونه پست اسپم خودداری نمایید. در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی پست پاک می گردد.
    ویرایش توسط archi kochoolo : 05.05.2012 در ساعت 22:09
    [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]

2. 3 کاربر مقابل از Mehraz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

archi kochoolo (05.05.2012),arch_1 (05.05.2012),sirousb (05.05.2012)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

4. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    0.90
    تشکر ها
    7,211
    سیستم عامل و مرورگر

دوره چهارم
    ۹۱/۱/۲۰-۹۱/۱/۱۰

موضوع اسکیس:<<"طراحی عوارضی شهر یزد">>

آثار شرکت کنندگان

archi kochoolo.......-۱

mehraz........-۲

eli77.........-۳

karin.........-۴

javadgonbadi........-۵

arch_1........-۶

و

maxpin206........-۷

[دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]

ashkan........-۸

paradise_girl........-۹

schwarzreiter........-۱۰

saeed sadeghi........-۱۱

zhaleh........-۱۲

reyhaneh_karimi........-۱۳

KeleyHak........-۱۴

ویرایش توسط Mehraz : 02.06.2012 در ساعت 18:38

5. 5 کاربر مقابل از Mehraz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

archi kochoolo (05.05.2012),arch_1 (05.05.2012),mahsaz (06.05.2012),saray (12.05.2012),sirousb (05.05.2012)

6. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    0.90
    تشکر ها
    7,211
    سیستم عامل و مرورگر
    از تمامی کاربران عزیز و علاقمندان به اسکیس دعوت می نماییم تا آثار ارائه شده را در همین تاپیک نقد و بررسی نمایند
    با تشکر
    مدیریت انجمن

7. 4 کاربر مقابل از Mehraz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

archi kochoolo (05.05.2012),arch_1 (05.05.2012),maxpin206 (05.05.2012),sirousb (05.05.2012)

8. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال معماری
    ميانگين پست در روز
    0.63
    تشکر ها
    5,785
    از این کاربر 5,029 بار در 1,189 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    archi kochoolo.......-۱

دوست من ... شاید با کمی تاخیر اما کارتون از دید من بسیار زیبا بود . توجه به نقاط گریز و کادر بندی مناسب به واسطه ی تصاویر گویای این مطلب هستش ...فقط ای کاش در گوشه ای از کار پلان مجموعه رو هم میگذاشتین بد نبود ... و اینکه دست قوی و توانمندی در کشیدن خطوط دارین که این از دید من واقعا تحسین بر انگیزه ...پاینده باشین ...

mehraz........-۲

آبجی مهراز هم که مثل همیشه با هنر دستانش هممون رو به وجد آوردن ... فقط یه نکته اینکه اون قسمت بالای شیت که با رنگ سیاه کار شده حساس میکنم کار رو سنگین کرده ... و اینکه عنوان شیت بهتره که همواره گوشه سمت راست در قسمت بالا حک بشه ... البته لازم به ذکره که دست روون و بدون نقصتون جایی برای نقد باقی نمیگذاره ... پاینده باشین ....

eli77.........-۳

دوست من کارتون از دید من کار خوب و جمع و جوری بود .. . خصوصا اینکه جزو نفرات اولی بودین که کارتون رو ارائه دادین ... شوق و استعدادتون قابل تقدیره ...

karin.........-۴

دوست من با اون دفاعی که خودتون از کارتون کردین بنده هیچ نکته ای رو برای عنوان کردن نمیبینم ... مثل همیشه دستی قوی و ایده ای زیبا ...

javadgonbadi
    ........-۵

دوست من ...بهتره ازهاشور برای نشون دادن متریال ها استفاده کنین ... این طوری کار عمق پیدا میکنه

maxpin206........-۷
    [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]اسکیستون

هم مثل کارهای مکستون خوبه ... البته برای شروع خیلی خوب بود ... فقط یکم بی روح شده ... پیشنهاد میکنم از کنتراس تیره هم توی کارتون استفاده کنین ...پاینده باشین ...

ashkan........-۸

دوست من ... از اینکه توی این دوره شرکت کردین بی نهایت خوشحالیم ... تفکرتون قویه اما دستتون به اندازه اون نیست ... پیشنهاد میکنم که کمی روی پرسپکتیو و نقاط گریز در کار ها توجه کنین ... مطمئنم در دوره بعدی آثار زیبا تری ازتون خواهیم دید ... توجه به متریال یکی از نکات قابل تقدیر در کارتونه ... در هر حال پاینده باشین ...

paradise_girl
    ........-۹

دوست من ... راندوی خوب و استفاده از رنگ های مناسب از نقاط قوت کار شما هستش ... دید خوب ... و پرسپکتیو دقیق... جایی برای نقد نمیبینم ... به امید دیدن آثار بعدیتون در دوره های بعد ...

schwarzreiter........-۱۰

دوست من ... ازاینکه به جمع شرکت کنندگان این دوره پیوستید جای تحسین و قدر دانی داره ... شاید به ظاهر کارتون بی حوصله جلوه کنه ولی وقتی دقیق شدم دیدم ترکیب رنگ توش مشهوره ... جسارتی که در کشیدنتون دیده میشه در هر اثری مشهود نیست ... به امید آثاری بهتر و زیبا تر ... پاینده باشین ...

saeed sadeghi........-۱۱

دوست من ... کارتون در عین سادگی کانسپ قوی پشتش داشت که واقعا جای تحسین داره ... کنتراس رنگتون هم واقعا عالی بود ... فقط نکته ای که من به چشمم آمد عدم توجه به نقاط گریز بود که من گمان میکنم که اگر رعایت میشد دید بصری خوبی به کار میداد ...

zhaleh........-۱۲

دوست من ... دست به قلمتون واقعا جای تقدیر داره ... نکته ای که من فکر میکنم در کارتون جای کار داره فونت نوشته هستش که کثرت اون کمی از کفیت کار کاسته ... البته توجه به سایه ها و هاشور های مناسب از نقاط قوت کارتون محصوب میشه ... پاینده باشین ...

reyhaneh_karimi........-۱۳

دوست عزیز ... نقطه گریزی که در کار قرار دادین بسیار چشم نواز هستش من واقعا از کانسپتتون لذت بردم ... کار در عین سادگی گویایی خیلی از چیز ها بود ... فقط نکته ای که من لازم میدونم بگم اینه که بهتره کمی خطوط کم رنگ تر هم در جاهایی از کار استفاده میشد ... و این تضاد سیاه و سفید کمی از شدتش کاسته ... پاینده باشین ...

KeleyHak........-۱۴

دوست من ... توجه به متریال و کانسپ قوی از نکات مثبت کارتون هستش ...فقط چیزی که من لازم میدونم بگم اینه که قرار گیری و چرخش عناصر در شیت کار صحیحی نیست ... مگر در حالتی که قرار به بستن کادر باشه ... پاینده باشید ...دوستان استقبال عزیزان توی این دوره واقعا تحسین برانگیز بود جوری که جای نقد رو از آدم میگیره ... اگر در بین صحبت هام حرفی نباید و گفته شد به مهربونی خودتون بر من ببخشید ...به امید دیدن کارهایی بهتر و فاخرتر ...
    ویرایش توسط Mehraz : 06.05.2012 در ساعت 12:32

9. 10 کاربر مقابل از arch_1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

archi kochoolo (06.05.2012),mahsaz (06.05.2012),maxpin206 (06.05.2012),Mehraz (06.05.2012),paradise_girl (06.05.2012),reyhaneh_karimi (13.05.2012),saray (12.05.2012),sirousb (06.05.2012),zhaleh (06.05.2012),ZigoR@T (07.05.2012)

10. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو کارآمد
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکر ها
    1,683
    از این کاربر 2,004 بار در 504 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    کار همه ی بچه ها نسبت به دوره ی قبل خیلی بهتر شده (هم از نظر طرح، هم از نظر پرزانته)....موفق و مؤید باشید...

11. 8 کاربر مقابل از mahsaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ailin (21.05.2012),archi kochoolo (06.05.2012),arch_1 (06.05.2012),Mehraz (06.05.2012),paradise_girl (06.05.2012),saray (12.05.2012),shina_aty (11.05.2012),sirousb (06.05.2012)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین