مبحث10

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا این فایل مفید است؟

رأی دهندگان
1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
 • خیلی زیاد

  0 0%
 • زیاد

  1 100.00%
 • نه زیاد

  0 0%
 • خیلی کم

  0 0%
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مبحث10

 1. Top | #1

  تاریخ عضویت
  01.01.2012
  عنوان کاربر
  عضو معمولی
  ميانگين پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  6
  تشکر ها
  0
  از این کاربر 14 بار در 5 ارسال تشکر شده است.
  سیستم عامل و مرورگر

  Cool کارخانه آسفالت  Just Black _ the starter asphalt mixing plant with no compromises on quality""  سری جدید " Just Black " دستیابی موفقیت آمیزی از یک ایده است برای یک قیمت معقولانه و کار آیی بالا جهت یک کارخانه اختلاط آسفالت پایه با کلاس خروجی 120 تا 160 تن در ساعت.
  نسبت بی نظیر هزینه به سود نتیجه ی محدود کردن تعداد انتخابات و تمرکز بر روی موارد ضروری است. در این سری کارآیی دارای اهمیت بیشتری نسبت به راحتی کارکردن با دستگاه میباشد. تهیه ی آسفالت با کیفیت در این سری در اولویت قرار دارد.
  " Just Black " بر اساس یک استاندارد مشخص بنا شده است. اجزای سازنده ی هسته ی دستگاه به عنوان مثال میکسر و غربال گرم ( hot screen ) دارای کیفیتی برابر با اجزایی هستند که در کارخانه های آسفالت دیگر شرکت استفاده میشوند.
  تمامی اجزای کارخانه به صورت بهینه با یکدیگر در تماس هستند که تامین کننده ی عملیات اختلاط نرم با فرسایش کم میباشد. اجزای الکترونیکی مانند سنسورها و تکنولوژی کنترل بر اساس جدیدترین تکنولوژی میباشند که به اپراتور این امکان را می دهند که کار مورد نظر را انجام دهد و تضمین کننده ی آن است که مخلوط آسفالت دائما دارای یک کیفیت بالایی خواهد بود.
  این کارخانه بر روی یک قاب فلزی نصب شده است. بنابراین بدون نیاز به فنداسیون بتنی نصب میشود. و این توانایی را به کارخانه می دهد که در کوتاهترین زمان ممکن تغییر مکان بدهد.

  خلاصه ای از مزایا :
  - استارتر ساده یا کارخانه ی اختلاط پایه با نسبت هزینه به سود بی نظیر
  - قابلیت جابه جایی در حداکثر 2 هفته
  - تمامی برجهای اختلاط جهت حمل و نقل جهانی بر اساس سیستم حمل و نقل 20 اینچ کانتینر طراحی شده اند.  " Global "


  شرکت " AMMANN " ساخت سری " Global " را با مد نظر قرار دادن اهداف جهانی ادامه داد. امروزه ارائه خدمات در بازارهای داخلی با محصولات قابل رقابت به این معنی است که توانایی رقابت در بازارهای جهانی نیز وجود دارد . در اینجا تمرکز بر روی توسعه ی یک کارخانه با نسبت هزینه به سود جذب کننده بوده است.
  بالاترین کیفیت و اطمینان ضروری است چرا که خدمات حرفه ای برای گارانتی در مناطق دور افتاده بسیار سخت تر است.اپراتورها میتوانند آسفالت با کیفیت را در کوتاهترین زمان ممکن تولید کنند چراکه اداره ی این دستگاه ساده و بسیار واضح و آشکار است.
  قابلیت حرکت کلیدی عملی است . کارخانه های " Global " معمولا از یک سایت به سایت دیگر جا به جا می شوند. حمل و نصب این دستگاه آسان و مشکلی برای قرار دادن دستگاه برای عملکرد مجدد بدون کمک خارجی وجود ندارد.
  با توجه به دامنه تولید 80 تا 200 تن آسفالت سری " Global " در دسته ی عملکرد استاندارد کم تا متوسط قرار میگیرد. این سری بر اساس تکنولوژی مورد آزمایش شرکت "AMMANN " بنا شده و کارخانه توانایی مجهز شدن و گسترش یافتن با تعداد زیادی از اپشن ها را دارد.
  مزایا ی بیشتر : مدل " Quick " تمامی مزایای یک کارخانه ی آسفالت ساکن را با یک کارخانه ی متحرک در آمیخته و این اطمینان را میدهد که جابه جایی کامل در کمتر از 2 هفته انجام شود.تنومند بودن در عین وجود تکنولوژی آسان این مدل را به مدلی ایده آل برای تبدیل و اضافه نمودن اجزا به جهت بهبود بر روی کارخانه های موجود " AMMANN " و یا کارخانه های دیگر تبدیل کرده است.

  خلاصه ای از مزایا :
  - بهترین نسبت هزینه به سود
  - توانایی جابه جایی در حداکثر 2 هفته
  - توانایی تجهیز و گسترش با اپشن های فراوان در هر زمان
  - تمامی اجزا جهت حمل و نقل جهانی بر اساس سیستم 20 فوت کانتینر طراحی شده اند.  " Uniglob is the right choice when maximum performance and low investment costs are the key factors "


  " Uniglob " بهترین گزینه برای انتخاب است زمانیکه بیشترین عملکرد و مبلغ سرمایه گذاری کم فاکتورهای کلیدی هستند.
  این کارخانه به عنوان یک کارخانه ی مداوم با عملکرد بالا طراحی شده است با مقدار کمی ذخیره ی دانه های گرم . کارخانه ی " Uniglob " توانایی مجهز شدن و اضافه نمودن گروهی از اپشن ها رادارد.
  سیستم تکان دهنده ی گرم یا سرد افزودنیهای جامد یا مایع راکتورهای سرد یا از نوع کف WAM از امکانات بیشمار این سری هستند. ساخت راههای ماشین رو و فرودگاهها سطح هایی هستند که" Uniglob " در آنها برتری دارد. به طور مطلوب قرار دادن کارخانه بر روی پایه ی قاب فلزی به کاربر انعطاف پذیری و امکان تغییرات برای کاربرد در موارد مختلف را می دهد. مدل اصلی این کارخانه ترکیبی از 2 یا 3 میکسر 3 تن شرکت " AMMANN " بوده و همچنین میتواند با غربال گرم " VA 1840 " یا " APS 5.2 " ترکیب شود.
  برای رسیدن به بیشترین حجم تولید میکسر 4 تن که به طور مداوم به نسبت تولید حدود 300 تن در ساعت تولید دارد توصیه میشود.
  Options
  - مواد افزودنی سرد RAP :
  حدود 30% بوسیله ی میکسر
  حدود 20% از طریق حلقه ی تغذیه کننده ی درام خشک
  حدود 15% بوسیله ی بالابر
  - چرخه ی گرم : حدود 60% از طریق درام موازی
  - تجهیزات تغذیه ی جامد و مایع
  - راکتور آسفالت گرم برای افزودن آسغالت با دمای کم
  - راکتورهای کف به منظور اضافه کردن آسفالت با حباب های سرد
  - سیستم بارگیری DMS
  - اندازه گیری وزن و سیستم برنامه ریزی و مدیریت
  خلاصه ای از مزایا:
  - توانایی جابه جایی در 2 هفته
  - توانایی تجهیز و گسترش با اپشن های فراوان در هر لحظه
  " Universal / Universal S "


  تغییرات بسیار کارخانه ی آسفالت در سری " Universal " مزیتهای خود رادر بازار طی سالهای زیادی به اثبات رساند. این کارخانه با صرفه ی اقتصادی به همراه شهرت قابل اطمینان راه را برای شرکت " AMMANN " جهت اینکه رهبری بازار در اروپا را در تولید کارخانه ی آسفالت در دست بگیرد هموار کرد.
  با دامنه ی تولیدی از 160 تا 320 تن آسفالت در ساعت سری کارخانه های " Universal " دامنه ی تولید متوسط تا تولید بالا را ارائه کرده است. شرکت هر خواسته ی ممکنی را که انعطاف پذیری و ترکیب پذیری کارخانه را موجب میشود در نظر گرفته است. واقعا هر ترکیبی از کارخانه میتواند در " Universal " انجام شود.که این نتیجه ی کاربرد آشکار عناصر سازنده ای است که پایه تمامی سری ها را تشکیل می دهد. حدود 200 تن ظرفیت کانی های گرم در سیلوهای ردیفی جداگانه مرمت کردن تغذیه یلایه ی آسفالت بوسیله ی درام موازی یک میکسر 5تن یا یک غربال گرم با مساحتی برابر 56 متر مربع و هر چیزی که مورد نیاز باشد بوسیله ی " Universal " میتوان ساخت.
  " Universal " : سری مدرن کارخانه های " Universal S " با آخرین اضافات میباشد.این مدل میتواند میزان باور نکردنی 500 تن دانه های گرم را ذخیره کند و در ترکیب آن یک طراحی جدید یک سیلوی انبار مواد گرم در نظر گرفته شده است که میتواند در مرکز کارخانه نصب شود.

  خلاصه ای از مزایا :
  - انعطاف پذیری بالا به بیشترین عملکرد
  - بازپرداخت بهینه و بازده سالیانه ی بالا و یک دستورالعمل در سطح بالا
  - برج اختلاط ( شامل غربال و بالابر ) را میتوان به کارخانه اضافه نمود.
  - توانایی تجهیز شدن و توسعه یافتن با تمامی اپشن ها در هر زمان


  " Universal S is the right choice when you need large production volumes a high RAP quota "


  کارخانه " Universal S " یک انتخاب درست است زمانیکه شما یک حجم تولید بالا همراه با سهم RAP بالا نیاز دارید.
  حجم تولید بالا دستورالعمل اختلاط آسفالت و سهم RAP بالا از ویژگی های خاص این کارخانه است.
  این کارخانه با نسبت تولید 400 تن در ساعت دست یافته است و تمامی خواسته ها در انعطاف پذیری و انتخاب اپشن ها در نظر گرفته شده است. این کارخانه می تواند هر مشتری ( بزرگ و کوچک ) در هر زمانی و با هر کیفیتی را قانع کند.

  ایده آل برای مواد بازیافتی:
  بدلیل جمع کردن راهکارها سیستم درام موازی اجازه ی اضافه کردن حدود 60% آسفالت بازیافتی را می دهد. " Universal S " مواد بهینه را بوسیله ی یک دستگاه اختلاط فشرده ی خاص با یکدیگر وارد چرخه می کند. درام موازی را میتوان بوسیله ی ردیف کاملی از سیلوهای دانه های گرم جایگزین کرد. این بدان معنی است که دو خط غربال چهار ردیف از سیلوها در کنار یکدیگر یا در پشت یکدیگر قرار بگیرند که بستگی به سیستم تغذیه ی دستگاه دارد. سیلوها می توانند با توجه به حمل و نقل سراسری گسترش یابند. یک دستگاه محاسبات ثابت نیز برای تکمیل ضمیمه ها ارائه میشود.

  خلاصه ای از مزایا :
  - سیلوی انبار گرم می تواند با توجه به حمل و نقل گسترش یابد
  - بازپرداخت بهینه. تولید سالیانه ی بالا. سهم RAP بالا و دستورالعمل کامل
  - مجموع کامل درام ها یموازی برای کارکرد بهینه
  - کارآیی بالا به همراه سود بالا نسبت به هزینه
  - توانایی جابه جایی در 2 هفته
  - توانایی تجهیز و گسترش با هر اپشن در هر زمان

  " City "


  کارخانه ی " City " شرکت " AMMANN " یک ایده ی پیشرو را به اجرا در آورد جهت تامین آسفالت مراکز اتوبان پر رفت و آمد.
  کارخانه ای مناسب در خواستهای ویژه ی شما را میتوان بر روی پایه ی اجزای اصلی نصب کرد.بیشترین ظرفیت خروجی و نسبت هزینه ی مناسب با کاربرد به همراه کمترین سرمایه گذاری از ویژگی های این کارخانه است.این اولویت ها موجب گسترش این سری از کارخانه ها شده است.
  عامل کلیدی در این کارخانه ی با تولید بالا برج اختلاط " City " می باشد.که توانای ذخیره ی 600 تن از دانه های گرم ( مواد معدنی با کیفیتهای متفاوت ) در حدود 4 ردیف از سیلوها را به کارخانه میدهد.
  به منظور تبدیل کارخانه ی " City " به کارخانه ای با سود و بازدهی مالی بیشتر ما آن را با یک راهکار هیبریدی گسترش دادیم. بنابراین میکسرها میتوانند به طور متوالی اداره شوند. این هزینه ها را به طور قابل توجهی کاهش می دهد به همراه تولید بالا با دستورالعمل یکسان در هر زمان.

  خلاصه ای از مزایا :
  - بالاترین ظرفیت تولید و نسبت هزینه به کارآیی بالا
  - توتنایی تجهیز یا گسترش با تمامی اپشن ها در هر زمان
  - بازپرداخت بهینه به همراه بیشترین تولید سالیانه و دستورالعمل کامل
  " Black move – high performance coupled with autonomous mobility "


  کار آیی بالا به همراه واحد کنترل حرکت  " Black move " یک کارخانه ی آسفالت متحرک نصب شده بر روی چرخ میباشد که کنترل حرکت با یک ظرفیت تولید بالا( حدود 200 تن در ساعت ) را ترکیب میکند. از آنجایی که کارخانه طی فقط یک روز جابه جا میشود این امکان برای جابه جایی سریع از یک سایت به سایت دیگر مناسب است.
  مدل اصلی " Black move " بر روی 5 تریلر ساخته شده که بوسیله ی یدک کش های استاندارد کشیده میشود. ابعاد آن به صورت فشرده و محور بار آن کوتاه است که جابه جایی کارخانه را حتی در مناطق دور دست آسان میکند. تمامی اجزا به صورت دائمی نصب و بوسیله ی کابل روی تریلرها محکم شده اند.مجموع دنده های بالابر هیدرولیکی و مکانیکی نصب سریع و آسان در مقصد را ممکن میسازد. نیازی به جرثقیل و یا فنداسیون برای نصب دستگاه نیست. و سطح مطبق و فشرده ای را نیاز دارد. اختلالات کوچک در سطح زمین نیز توسط رابط های انعطاف پذیر خنثی میشود.
  برج اختلاط با نصب خودکار:
  در مرکز این کارخانه 2 تریلر برج اختلاط وجود دارد. واحد اختلاط و اندازه گیری وزن بر روی اولین تریلر نصب و بوسیله ی کابل محکم شده است.به همراه کامیون بارگذاری کابین کنترل نوسان دار کابین های سوییچ و توزیع کننده( دلکو ) جریان ضعیف غربال سیلوی دانه ها ی گرم و بالابر مواد گرم برای حمل بر روی دومین تریلر نصب شده اند. هر دو وسیله ی نقلیه در سایت در کنار یکدیگر قرار گرفته و سپس به طور کامل نصب میشوندتا برج اختلاط را کامل کند.
  خلاصه ای از مزایا:
  - تولید کارخانه ای بالا ( 160 تا 200 تن در ساعت )
  - توانای جابه جایی در تنها یک روز
  - بدون نیاز به فنداسیون و جرثقیل
  - نصب خودکار برج اختلاط
  - حمل بر روی 5 تریلر ( در مدل اصلی )
  - سطح نصب مطبق و فشرده

  بسمه تعالی


  مقدمه:
  ضمن عرض سلام خدمت استاد محترم:
  با توجه به موضوع انجام پروژه و همچنین گستردگی ماشین آلات راهسازی اینجانب با توجه به منابع موجود تحقیق در مورد کارخانه ی آسفالت را انتخاب کردم.
  این تحقیق در مورد کارخانه های آسفالت تولید شرکت "AMMANN " آلمان میباشد . این کار خانه یکی از بزرگترین تولید کننده های کارخانه های آسفالت در اروپا و همچنین در بازارهای جهانی میباشد. به علاوه این کارخانه در زمینه ی تولید انواع غلتک های دستی و ماشینی فعالیت میکند.
  هم اکنون چندین دستگاه از کارخانه های آسفالت تولیدی این شرکت در ایران مورد استفاده قرار می گیرند لیکن این شرکت نمایندگی رسمی مشخصی در ایران ندارد.
  نحوه ی ارائه ی این تحقیق به این ترتیب میباشد که در مورد هر مدل از کارخانه ها ابتدا شرحی کلی از روی متن اصلی به صورت ترجمه شده ارائه گردیده است و سپس در صفحات بعدی به ترتیب شرح کلی کارخانه به انگلیسی. جدول مشخصات فنی کارخانه( که بدلیل مشخص بودن جدول و اعداد و ارقام ترجمه نشده است ). نقشه ی کلی کارخانه و در نهایت تصاویری از مدلهای نصب شده ی این کارخانه در کشورهای مختلف نمایش داده شده است.
  امیدوارم توانسته باشم تحقیقی جامع و مفید را تهیه و ارائه نموده باشم.


  با تشکر
  ویرایش توسط blade : 01.01.2012 در ساعت 18:56 دلیل: اشتباه بودن عنوان

 2. 2 کاربر مقابل از blade عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  Mehraz (03.01.2012),جاودشت (01.01.2012)

 3. # ADS
  تبلیغات در مدار
  تاریخ عضویت
  همیشه
  نوشته ها
  بسیاری

   

 4. Top | #2

  تاریخ عضویت
  28.01.2011
  عنوان کاربر
  عضو کارآمد
  ميانگين پست در روز
  0.19
  نوشته ها
  516
  تشکر ها
  1,932
  از این کاربر 1,824 بار در 556 ارسال تشکر شده است.
  سیستم عامل و مرورگر
  سلام دوست خوبم blade

  مطالب و اطلاعات جالبی رو گذاشتی و ایکاش چند تا تصویر هم

  از این کارخانه آسفالت میذاشتی در این صورت مفهوم اطلاعات بیشتر

  قابل درک می بود با توجه به پیشرفت فناوری در هر لحظه فن آوری های

  جدیدی به بازار عرضه میشود .

  چند سال پیش بود که تو نمایشگاه بین المللی یک شرکت سازنده ماشین

  آلات راهسازی از آلمان فقط عکس ماشینی رو که قابلیت کندن آسفالت

  و ریختن در جام متصل به ماشین رو نشون میداد وقتی آسفالتو میکند به

  جام پشتی هدایت میکرد اوپراتور ماشین پس از دانه بندی مجدد و مقدار

  شن مصرفی و قیر بعد از پخت آن دوباره آسفالت رو پخش میکرد جالب

  این بود که این ماشین تمام عملیات رو در حرکت انجام میداد طول ماشین

  با همه اتصالاتش حدود 25 متری میشد شرکت سازنده مدعی بود که این

  ماشین در حرکت هر هفته 30 کیلومتر آسفالت قدیمی رو در آورده و با افزودن

  دانه بندی و قیر دوباره آسفالت گرم رو پخش میکنه من متاسفانه عکسی از

  این ماشین رو ندارم که بذارم .

  موفق باشید . جاودشت 5. کاربر مقابل از جاودشت عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Mehraz (03.01.2012)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با نقش نگار
جهت ارتباط با مديریت نقش نگار می توانید از اطلاعات زیر استفاده نمایید .
Email : sirousb@gmail.com
Tell : 09101414214 سیروس برادران
کليه حقوق مادي و معنوي براي نقش نگار محفوظ مي باشد .