یک پیشنهاد

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 18

موضوع: یک پیشنهاد

1. Top | #1
    nima7

توجه یک پیشنهاد

سلااااااااااااااام منم اون بی وفا طاعات و عبادات همه قبول باشه ....ایشاللهبخدا شرمنده اینترنت ندارم که بیام در ضمن این چند وقت که به قول معروف تاااابستون بود و ما ترم تابستونی به قول خودمون بر نداشتیم که مثلا استراحت کنیم ............ولی چنان روغن ما رو کشیدن که نگویک پیشنهاد دارم اینجا اسمش عکاس خونه هست ولی انگار یادمون رفته که باید عکس هم بذاریمبرای مثلا آشنایی با چهره همدیگه چطوره عکس های خودمون رو بذاریم که حداقل با چهره هم آشنا بشیم من که به شخصه مشتاقم داداش سجاد رو ببینم حالا که نمیشه از نزدیک ببینمش حق ندارم عککککککککسشو ببینم ؟؟؟؟ مدیران محترم سایت اگه صلاح بدونن بذاریم ( البته پسر ها رو منظورم هست ) سو تفاهم نشه یک وقت

2. 4 کاربر مقابل از nima7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Mehraz (25.08.2011),memarkade (27.08.2011),ZigoR@T (26.08.2011),جاودشت (26.08.2011)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

4. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    0.90
    تشکر ها
    7,211
    از این کاربر 6,834 بار در 1,763 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima7 نمایش پست ها
    سلااااااااااااااام منم اون بی وفا طاعات و عبادات همه قبول باشه ....ایشاللهبخدا شرمنده اینترنت ندارم که بیام در ضمن این چند وقت که به قول معروف تاااابستون بود و ما ترم تابستونی به قول خودمون بر نداشتیم که مثلا استراحت کنیم ............ولی چنان روغن ما رو کشیدن که نگویک پیشنهاد دارم اینجا اسمش عکاس خونه هست ولی انگار یادمون رفته که باید عکس هم بذاریمبرای مثلا آشنایی با چهره همدیگه چطوره عکس های خودمون رو بذاریم که حداقل با چهره هم آشنا بشیم من که به شخصه مشتاقم داداش سجاد رو ببینم حالا که نمیشه از نزدیک ببینمش حق ندارم عککککککککسشو ببینم ؟؟؟؟ مدیران محترم سایت اگه صلاح بدونن بذاریم ( البته پسر ها رو منظورم هست ) سو تفاهم نشه یک وقت
    سلام
    طاعات شما هم قبول باشه
    این پیشنهاد توی این محیط به نظر من زیاد جالب به نظر نمیرسه چون فضا رو تغییر میده
    ترجیح میدیم شرایط علمی باقی بمونه
    عکاسخانه هم از قبل پذیرای عکسهایی بوده که دوستان خودشون تهیه کردن یا عکس هایی که دوس دارن اینجا قرار بدن
    اگر یادتون باشه خودتون پیشنهاد همچین جایی رو دادید ولی خبری ازتون نشد
    در هر صورت موفق باشید
    [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]

5. 4 کاربر مقابل از Mehraz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

memarkade (27.08.2011),ZigoR@T (26.08.2011),جاودشت (26.08.2011)

6. Top | #3
    nima7
    ببخشید این فقط یک پیشنهاد بود که به ذهنم آمد درباره خودم بگم که این تابستونی بدجور درگیر کار و فعالیتم انشالله مثل قبل هستم در خدمتتون

7. 3 کاربر مقابل از nima7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Mehraz (27.08.2011),memarkade (27.08.2011),جاودشت (26.08.2011)

8. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو کارآمد
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکر ها
    1,945
    از این کاربر 1,827 بار در 557 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    اتفاقاٌ پیشنهاد خیلی جالبییه بچه ها منم موافقم حالا که اینجورییه
    من هم همینجا که سرو صحبت وا شده نظرمو میگم حتی اگه جاش
    اینجا نباشه در این صورت اگه موافقید یه گزینه کوچولو اون پایینه بنام تشکر
    در صورت موافقت روش کلیک کنید تا از این راه ببینیم چند نفر موافقند
    حتی هم اگه کسی مخالفه یه پست بزنه بچه های مخالف اونجا روی

تشکر کلیک کنن 1-
    پیشنهاد اول بجای آواتار از عکس واقعی همه کاربرا
    استفاده کنن تا از این راه نقش نگاریها با چهره حقیقی هم روبرو بشیم

پیشنهاد دوم
    - در واقع این پیشنهاد ار آن دوست خوبمون sanaz.jon جون هستش
    در مورد ارائه مطالب وزین و دارای قابلیت بالا که در حد وزن نقش و نگار باشه
    یه جایزه واسش در نظر بگیریم حالا نظر خودمو بگم روش فکر کنید , نظر تونو هم بگید
    پیشنهاد من در مورد ارسال مطالب عالی یه شورای چهار یا پنج نفره درست کنیم
    در ازای هر پست یا مطلب وزین از خود کاربر یه مدال تو اواتارش زیر عکس حقیقی اش
    بزاریم و در پایان حد اقل ده مورد مدال در صفحه اول سایت فضای قابل قبولی رو اختصاص
    بدیم یه عکس بزرگ از کاربر حیطه فعالیتهاش توانایی انجام کارهاش و در ادامه مطلب
    هم ما بشینیم پای حرفهاش و دردو دلش خلاصه بگم یه جورایی صندلی داغ- کار برا بپرسن
    ژنرال ده مداله ما جوابمونو بده خواهش میکنم دوستان یه کم بیشتر فکر کنید تو جزئیات این
    پیشنهادم بعدشم اصلاحیه هاتونو روش بزاریدفکرکنم یه الگوی جدیدی میشه واسه سایتهای
    ( اول عمرانی بعد معماری ) من همین الان صدای سوت / کف و/ اعتراض و از معمارا میشنوم
    نمیدونم شاید در آینده یکی بیاد این دعوای عمران اول معمار دوم رو حل کنه بگه آقا نه نه دعوا

بسه عمران اوله بعد معماری نظرمو گفتم حالا چرا زیر لب معمارا ورد میخونین . میدونم الان لپ
    عمرانی ها قرمز شده و لبخندشون با قهه قهه همراهه بعضی وقتا هی بدک نیست یه کل کل
    راه بندازیم البته با یه ظرفیتی .... دیگه جرات نمی کنم بیشتر بگم از شوخی که بگذ ریم راجع
    به این پیشنهاد فکر کنید اگر به نظر تون جالب اومد از مدیران ارشد نقش نگار بخوایم آستین

بالا بزنن یه طراحی قشنگی واسش انجام بدن . من حرفام تموم شد

حالا یه سئوال دارم به نظر شما اگه واسه عزیزی پنج یا شش بار پیام خصوصی و دوتا هم

اس ام اس بدید و جواب تونو نده جای من باشین چی فکر میکنین ممنون میشم جوابمو بدید
    یا همین جا یا پیام خصوصی ( منتظرم )

9. 4 کاربر مقابل از جاودشت عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

memarkade (27.08.2011),ZigoR@T (27.08.2011)

10. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    0.90
    تشکر ها
    7,211
    از این کاربر 6,834 بار در 1,763 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    اجازه بدید هفته دیگه سجاد بر میگرده
    اون موقع در موردش مفصل بحث می کنیم
    [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]

11. 3 کاربر مقابل از Mehraz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

memarkade (27.08.2011),ZigoR@T (27.08.2011)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)