دانلود یک پروژه فاز ۲ : درمانگاه

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دانلود یک پروژه فاز ۲ : درمانگاه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکر ها
    7,839
    از این کاربر 8,558 بار در 2,286 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر

مطلب جدید دانلود یک پروژه فاز ۲ : درمانگاه

منبع : معمارشیتکت
    دانلود یک پروژه فاز ۲ : درمانگاه دشت برچی
    نقل قول:
    وقتی مراجعه کردم به پروژه های فاز ۲ که در مدت فعالیتم تا به حال کار کردم … متوجه شدم که برای روی وب قرار دادن پروژه ها مشکلی دارم : بعضی از اونها که خیلی خوب و کامل هستند از طرف کارفرما دوچار مشکلند مثلا ساختمانهای بانک و یا ساختمانهایی که اجرای اونها تمام نشده و یا ساختمانهایی که بیم اجرای مجدد اونها هست و خلاصه بحث امانت داری بر این مساله که من اولا به کپی رایت معتقد نیستم و ثانیا به شدت به “به اشتراک گذاشتن اطلاعات” اعتقاد دارم ، غلبه کرد … با این حال دو پروژه رو که از همه این فیلتر ها گذشته اند رو برای دانلود انتخاب کردم هرچند که از نظر خودم کاستیهای زیادی دارند ولی نسبت به فاز۲ های کار شده در کشور باز هم خوب و ارزشمندند . در ضمن نقشه های مکانیک و برق و سازه اونها رو اگر خواستید اطلاع بدید .
    ما در ایران استاندارد قطعی برای نقشه کشی فاز ۱ و ۲ معماری نداریم و هر شرکتی برای خودش یک استانداردی تعریف کرده که این هرج و مرج فوق العاده بد و مضر هم هست ، من در مدتی که در کنار کار معماری نقشه کشی هم کار میکردم تمام تلاشم رو برای رسیدن به یک استاندارد جامع انجام دادم منتها این مساله باید از یک مرجع عالیقدر استخراج و تنفیذ شود تا قابل اجرا باشد و وقت زیاد و تجربه زیادتری را میطلبد … بگذریم …
    طرح حاضر یک درمانگاه کوچک هست در افغانستان … توضیح بیشتری نمیدم :
    [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]

[دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]
    در ضمن جا داره از دوست عزیز آقای مهندس مجتبی یزدانی و خاطرات اون دوران هم یادی بکنم یاد و خاطره ایشون و هفتاد و دو نفر همکار محترمی که در اون مجموعه لعنتی داشتیم به خیر.
    در ادامه سه بعدی اولیه رو با کار نهایی مقایسه کنید :

2. کاربر مقابل از sirousb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

matine (26.11.2012)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

4. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد سایت
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکر ها
    7,839
    از این کاربر 8,558 بار در 2,286 ارسال تشکر شده است.
    سیستم عامل و مرورگر
    منبع : معمارشیتکت
    ادامه فاز۲ درمانگاه دشت برچی : دانلود نقشه های سازه
    نقل قول:
    نقشه های معماری فاز دو درمانگاه برچی با اهداف آموزش فاز۲ روی نت قرار گرفته بود.دوستان نقشه های سازه را هم خواسته بودند، این پروژه نقشه های بی نهایت تمیزی از لحاظ نقشه کشی سازه داشت. این نقشه ها را با این شرط برای دانلود گذاشتم که پس فردا تقاضای فایلهای محاسباتی etabs نکنید!
    لینک دانلود : [دسترسی به لینک ها فقط برای اعضای انجمن امکان پذیر می باشد . همین حالا ثبت نام کنید]

5. کاربر مقابل از sirousb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

suma (29.06.2011)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)