PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود برترین کتاب آموزش اتوکد 2014 در جهان

sirousb
16.10.2013, 14:28
اتوکد از نرم افزارهایی است که بیشترین کتاب های آموزشی را در دنیا دارند اما کتاب AutoCAD 2014 Essentials ([Link is only viewabel to registered users]) از همه ممتاز تر است و به انتخاب سایت آمازون بیشترین فروش و محبوب ترین کتاب آموزشی تخصصی را به دست آورد.
[Link is only viewabel to registered users]

سایت نقش نگار و فارسی کد نسخه اصلی این کتاب به همراه کلیه فایل های تمرینی با فرمت اتوکد را برای اولین بار در ایران برای دانلود رایگان در اختیار همگان قرار داده است.
[Link is only viewabel to registered users]نام فایل : برترین کتاب آموزش اتوکد 2014 در جهان

[Link is only viewabel to registered users]حجم : 59 مگابایت - پی دی اف - 434 صفحه ( به همراه فایل های تمرینی )

[Link is only viewabel to registered users] دانلود ( لینک مستقیم ) ([Link is only viewabel to registered users])

[Link is only viewabel to registered users]رمز عبور : [Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users]) [Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users]) ( حتما با حروف کوچک تایپ شود )
[Link is only viewabel to registered users]توضیحات :

کلیه وب سایت ها و وبلاگ های معماری میتوانند به ذکر منبع مطلب را در سایت خود قرار دهند. ( کپی از مطالب بدون ذکر منبع شرعا حرام می باشد )
منبع : فارسی کد ، پرشین کد ، وب سایت تخصصی معماری ([Link is only viewabel to registered users])

.

در صورتی که نیاز به آموزش کامل دارید میتوانید مجموعه های زیر را دریافت نمایید.
آموزش اتوکد سه بعدی – AutoCad 3D ([Link is only viewabel to registered users])

جامع ترین آموزشAutoCAD – از مقدماتی تا پیشرفته ([Link is only viewabel to registered users])

آموزش ۳D Max – مقدماتی تا پیشرفته - ( تری دی مکس در معماری ) ([Link is only viewabel to registered users])

آموزش کامل نرم افزار V-ray به زبان فارسی بهمراه نرم افزار ([Link is only viewabel to registered users])

آموزش Sketch Up – بهترین نرم افزار پرسپکتیو و سه بعدی سازی نقشه های اتوکدی ([Link is only viewabel to registered users])

آموزش Revit Architecture – از مقدماتی تا پیشرفته ([Link is only viewabel to registered users])

آموزش جامع آرشی کد ([Link is only viewabel to registered users])

آموزش فتوشاپ در معماری ([Link is only viewabel to registered users])

Pooria Rahimi
26.12.2013, 02:31
چرا متنش فارسی هستش؟؟؟؟

fazel_qom
18.01.2014, 17:10
سلام
ببخشید قبل از دانلود یه سوال داشتم!!!! متن این اموزش فارسیه یا انگلیسی؟؟؟؟؟

mrcc
08.03.2014, 13:33
سلام
فک کنم نوشته

سایت نقش نگار و فارسی کد نسخه اصلی این کتاب به همراه کلیه فایل های تمرینی با فرمت اتوکد را برای اولین بار در ایران برای دانلود رایگان در اختیار همگان قرار داده است. پس به زبان انگلیسی هستش و به درد من نمیخوره:25r30wi:

معمارصفرکیلومتر
12.03.2014, 12:10
سلام. به نظر من این آموزش به درد افراد خیلی حرفه ای میخوره . من تمام مدلینگ را با مکس یا رویت میزنم و به اتوکد نیازی پیدا نمیکنم .ولی قسمت اموزش 2 بعدیش بد نبود .