PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : v-ray Mtl 2011

sl9003
20.02.2013, 15:07
با سلام خدمت دوستان عزیز
من V-ray Mtl رو بر روی مکس2011 نصب کردم ولی بر خلاف مکس 2009 وقتی به قسمت تنظیماتش رفتم و اون رو لود کنم و تنظیماتش رو Save کنم فقط V-ray RT بود و V-ray adv چرا اینطوری شده؟
چرا تنظیمات V-ray mtl نمیاد :riz284::gaah:

sabbah
20.02.2013, 15:46
با سلام خدمت دوستان عزیز
من V-ray Mtl رو بر روی مکس2011 نصب کردم ولی بر خلاف مکس 2009 وقتی به قسمت تنظیماتش رفتم و اون رو لود کنم و تنظیماتش رو Save کنم فقط V-ray RT بود و V-ray adv چرا اینطوری شده؟
چرا تنظیمات V-ray mtl نمیاد :riz284::gaah:

دوست عزیز V-ray Mtl متریال خامی هست که با نصب وی ری میتونید استفاده کنید.شما وی ری رو نصب کردید ،با انتخابV-ray adv و رفتن به بخش متریال ادیتور ، با زدن m می تونیداز V-ray mtl استفاده کنید.......البته حالت متریال ادیتور Slat هستش
که تو ورژن های بالاتر این امکان اضافه شده..سمت چپ متریال های وی ری وجود داره.........با این حال از حالت دیفالت هم می تونید استفاده کنید

sl9003
20.02.2013, 18:27
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز:grouphug:
:motat::thanks::riz481:
آخه من بیشتر این آموزش هارو به صورت اینترنتی یاد گرفتم و به همین خاطر پیدا کردن دقیق جای اونها یکم برام مشکله
ممنون از راهنمایی دققت:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182

arch_1
20.02.2013, 18:35
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز:grouphug:
:motat::thanks::riz481:
آخه من بیشتر این آموزش هارو به صورت اینترنتی یاد گرفتم و به همین خاطر پیدا کردن دقیق جای اونها یکم برام مشکله
ممنون از راهنمایی دققت:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182:smilies-azardl (182

کاربر گرامی لطفا برای تشکر تنها به کلیک بر روی دکمه تشکر اکتفا کنید و از ارسال اسپم خودداری کنید .
در صورت نیاز به تشکر بیشتر از پیام خصوصی استفاده کنید .

پایدار باشید

kurdtarfand
22.02.2013, 03:06
راستی دوستان یک سوال درباره وی ری
اونم اینه که وقتی که میخوام v-ray mtl رو انتخاب کنم رنگش آبی نیست رنگش خاکستری می خوام بدونم چطوری رنگش عوش شده ایا مشکلی داره یا نه ؟

sabbah
22.02.2013, 10:43
راستی دوستان یک سوال درباره وی ری
اونم اینه که وقتی که میخوام v-ray mtl رو انتخاب کنم رنگش آبی نیست رنگش خاکستری می خوام بدونم چطوری رنگش عوش شده ایا مشکلی داره یا نه ؟

دوست عزیز من متوجه سوالتون نشدم...............از منوی customize گزینه custome UI and defaults switcher رو بزنید و در پنجره باز شده در قسمت سمت چپ گزینه MAX.VRAY رو انتخاب و بعدش گزینه SET رو بزنید.

بعد از یکبار باز و بسته کردن مکس قسمت متریال ها به صورت رنگی در میاد

موفق باشید.