PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : bedroom

maxpin206
19.02.2013, 01:45
سلام
توضیح خاصی نداره طراحی یک اتاق خواب دختر
3d max_vray2_photoshop cs4
[Link is only viewabel to registered users]
[Link is only viewabel to registered users]

sirousb
19.02.2013, 09:41
سلام داوود جان کار زیبایی شده اما نقاط ضعف و قوت از نظر من :

نقاط قوت :
زیبایی سقف، نور پردازی مناسب ، زیبایی عناصر به کار رفته در سقف ، انعکاس زیبای نور بر روی در کمد دیواری ، زیبایی و طبیعی بودن فرم پتو (روتختی)

نقاط ضعف:
فقط از نظر من اون بخش پایین تخت هست که نمی دونم چرا اینجور حس میشه که درست با زمین مچ نشده

maxpin206
19.02.2013, 14:49
سلام
اقای مدیر
ممنونم که با دقت به کارم نگاه کردین ونظر دادین
دلیل خوب نشستن اون تخت رو زمین به خاطر نبود پایه است
با فتوشاپ درست کردم دوباره اپلود کردم

sirousb
19.02.2013, 15:10
سلام
اقای مدیر
ممنونم که با دقت به کارم نگاه کردین ونظر دادین
دلیل خوب نشستن اون تخت رو زمین به خاطر نبود پایه است
با فتوشاپ درست کردم دوباره اپلود کردم
مرسی داوود جان این خیلی بهتر شد حس بهتری میده

sabbah
19.02.2013, 23:29
سلام...کاره خوبیه......بیشتر نکات رو ادمین گفتند...

به نظر من سقف گلوسه شده از نویزش معلومه ...گلوسش زیاده،البته بستگی داره متریالتون چی هست..............متریال کف هم خیلی به نظرم بزرگ میاد مهندس. گلوسه اینم زیاد شده یه خورده رفلکت رو زیادمی گرفتید و گلوسه رو کمتر،خیلی بهتر خودشو نشون میداد... ..... کاش روی لامپ یه ادیتی میکردید ( افکت) حس روشن بودن رو می رسوند .....ولی از کمد دیواریتون خیلی خوشم میاد....رئال شده خوب...

mahsaz
20.02.2013, 01:08
درود...خسته نباشید...

به نظر من طرح اتاق خواب ایراد، زیاد داره....!!!

- فضایی با این پهنای بسیار کم اصلا مناسب اتاق خواب نیست اما اگه از روی ناچاری بوده پس باید طوری طراحی بشه که کمتر این مشکلش به چشم بیاد...

- فضای زیادی به کمد اختصاص داده شده!!!....عمق کمد برای این اتاق با این پهنا خیلی زیاده...میشد که تو دل کمد یه فضایی در نظر گرفت برای قرار گرفتن گلدان یا همچین چیزی تا از خشک بودن فضای جلوی تخت کم کنه....یا اینکه تخت رو در همون راستایی که قرار داره، هلش بدیم بره بچسبه به دیوار ...به نظرم اینطوری بهتره....اینطوری که شما طراحی کردی اگه درب کمد باز بشه دیگه مسیری نمیمونه...بیچاره اون دختری که بخواد تو این اتاق شبشو صبح کنه!!!....

- با سقفش اصلا موافق نیستم...حتما با خودت گفتی دخترا از خطوط نرم و قوس دار خوششون میاد بعد دو تا کمان رو به هم وصل کردی بعدم حجمش دادی و چسبوندی اون بالا و دیدی قشنگه دو تای دیگه هم اضافه کردی!!!.......اصلا با فضا مچ نشده...یعنی درست ترکیب نشده...واضح تر بگم، من اگه بخوام اون سه تا اشک صورتی رو ار اون بالا حذف کنم هیچ اتفاقی برای این اتاق نمیفته و اصلا طراحیت به هم نمیخوره...باید طوری طراحی بشه که اگه بخوای اونا رو حذف کنی همه فضا با اون حذف بشه...!!!

- قسمت بالای تخت چیه؟ دکوره؟ یا تخت خواب دو طبقه هست؟....اگه دکوره نیازی به اون چراغ های بالای سرش نداره...یعنی کاربردی ندارن...و میشه قضیه "لامپ اضافی خاموش"....اگه میخوای بگی که اون بالای دکور هم قراره به عنوان دکور استفاده بشه که کاملا مخالفم چون دکور با این عمق، تو این ارتفاع اصلا جواب نمیده، مگر اینکه دختر بابا لینگ دراز باشه.....اصلا کلا با دکور کردن بالای این تخت خواب با این عمق مخالفم، فقط میشه جای گردو خاک...اگه میخوای دکور بذاری باید عمق کمتری براش در نظر بگیری که اونم بستگی داره به سن دختره....روی طراحی تختت باید بیشتر کارکنی چون خیلی تو فضای به این کوچیکی تاثیرگذاره و همین طور کمد....

- طرح کمد، هنوز خام هستش... طبقه های باز براش درنظر بگیر...خیلی یکدسته...!!!

- رنگ هایی که استفاده کردی مناسب این اتاق نیست...باید رنگ های شاد استفاده کنی تا از خفگی فضا کم کنه و کمتر حس بشه...

یه وقت ناراحت نشی از سبک حرف زدنما...از خشک حرف زدن خوشم نمیاد...!!!
اینا نظرات شخصی من...با هرکدوم مخالفی اغراق کن...:New (6):

sirousb
20.02.2013, 01:23

mahsaz منظورت اعتراف کن بود دیگه ؟ :smilies-azardl (13)

mahsaz
20.02.2013, 01:28
mahsaz منظورت اعتراف کن بود دیگه ؟ :smilies-azardl (13)

آره...همون که تو میگی...از فکر کردن زیاده....:sarma:

maxpin206
20.02.2013, 03:07
سلام...کاره خوبیه......بیشتر نکات رو ادمین گفتند...

به نظر من سقف گلوسه شده از نویزش معلومه ...گلوسش زیاده،البته بستگی داره متریالتون چی هست..............متریال کف هم خیلی به نظرم بزرگ میاد مهندس. گلوسه اینم زیاد شده یه خورده رفلکت رو زیادمی گرفتید و گلوسه رو کمتر،خیلی بهتر خودشو نشون میداد... ..... کاش روی لامپ یه ادیتی میکردید ( افکت) حس روشن بودن رو می رسوند .....ولی از کمد دیواریتون خیلی خوشم میاد....رئال شده خوب...

سلام
ممنونم که نظر دادین
بله همین طور گلاسینه دادم نویز هم به خاطر تنظیم رندر پایینه(کناف با رنگ اکرولیک)
اندازه پارکت ها درسته.بزرگ به نظر اومدنش به خاطر تنظیم لنز دوربینه
ممنون

engineer1
20.02.2013, 10:12
با احترام
mahsaz
اینایی که گفتی بیشتر معماری بودآآآآآ
این بنده خدا 3d زده ، صرفا باید به 3d نظر داد مث admin:63:

maxpin206
20.02.2013, 10:27
درود...خسته نباشید...

به نظر من طرح اتاق خواب ایراد، زیاد داره....!!!

- فضایی با این پهنای بسیار کم اصلا مناسب اتاق خواب نیست اما اگه از روی ناچاری بوده پس باید طوری طراحی بشه که کمتر این مشکلش به چشم بیاد...

- فضای زیادی به کمد اختصاص داده شده!!!....عمق کمد برای این اتاق با این پهنا خیلی زیاده...میشد که تو دل کمد یه فضایی در نظر گرفت برای قرار گرفتن گلدان یا همچین چیزی تا از خشک بودن فضای جلوی تخت کم کنه....یا اینکه تخت رو در همون راستایی که قرار داره، هلش بدیم بره بچسبه به دیوار ...به نظرم اینطوری بهتره....اینطوری که شما طراحی کردی اگه درب کمد باز بشه دیگه مسیری نمیمونه...بیچاره اون دختری که بخواد تو این اتاق شبشو صبح کنه!!!....

- با سقفش اصلا موافق نیستم...حتما با خودت گفتی دخترا از خطوط نرم و قوس دار خوششون میاد بعد دو تا کمان رو به هم وصل کردی بعدم حجمش دادی و چسبوندی اون بالا و دیدی قشنگه دو تای دیگه هم اضافه کردی!!!.......اصلا با فضا مچ نشده...یعنی درست ترکیب نشده...واضح تر بگم، من اگه بخوام اون سه تا اشک صورتی رو ار اون بالا حذف کنم هیچ اتفاقی برای این اتاق نمیفته و اصلا طراحیت به هم نمیخوره...باید طوری طراحی بشه که اگه بخوای اونا رو حذف کنی همه فضا با اون حذف بشه...!!!

- قسمت بالای تخت چیه؟ دکوره؟ یا تخت خواب دو طبقه هست؟....اگه دکوره نیازی به اون چراغ های بالای سرش نداره...یعنی کاربردی ندارن...و میشه قضیه "لامپ اضافی خاموش"....اگه میخوای بگی که اون بالای دکور هم قراره به عنوان دکور استفاده بشه که کاملا مخالفم چون دکور با این عمق، تو این ارتفاع اصلا جواب نمیده، مگر اینکه دختر بابا لینگ دراز باشه.....اصلا کلا با دکور کردن بالای این تخت خواب با این عمق مخالفم، فقط میشه جای گردو خاک...اگه میخوای دکور بذاری باید عمق کمتری براش در نظر بگیری که اونم بستگی داره به سن دختره....روی طراحی تختت باید بیشتر کارکنی چون خیلی تو فضای به این کوچیکی تاثیرگذاره و همین طور کمد....

- طرح کمد، هنوز خام هستش... طبقه های باز براش درنظر بگیر...خیلی یکدسته...!!!

- رنگ هایی که استفاده کردی مناسب این اتاق نیست...باید رنگ های شاد استفاده کنی تا از خفگی فضا کم کنه و کمتر حس بشه...

یه وقت ناراحت نشی از سبک حرف زدنما...از خشک حرف زدن خوشم نمیاد...!!!

ممنونم که زمان گذاشتین نظر تونو دادین

mahsaz
20.02.2013, 12:58
با احترام
mahsaz
اینایی که گفتی بیشتر معماری بودآآآآآ
این بنده خدا 3d زده ، صرفا باید به 3d نظر داد مث admin:63:

اولا: میدونستم که منظورش 3dهست ،اما از اونجایی که اکثر کارای جناب "مکس پین" اجرایی هست، دوس داشتم نظرمو در مورد طرحش بدم...
ثانیا: تا طرح کامل نشده نمیشه روی این رنگ و لعاب ها نظر داد...!!!