PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داخل انجمنی به این بزرگی کسی نیست که کمکم کنه ؟؟؟ ((کارم خیلی گیره))

Hamzeh
15.01.2013, 19:19
سلام دوستان
راستش من برای پروژه ی پایان ترمم باید کارهایم رو داخل دوتا شیت تحویل بدم ، که کارهای اتوکدی رو کشیدم ،، پرسپکتیو هم با اسکچ آپ 70 درصد کشیدم ، فقط الان باید نما سازی بشه تا تکمیل بشه ،،متاسفانه ویندوز کامپیوترم رو که عوض کردم برنامه اسکچ آپ حذف شد ،، من کارم الان خیلی گیره ،، دوستانی که میخواهند کمکم کنند در قسمت زیر کامنت بذارند تا من کار رو براشون ارسال کنم.خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید.

archi kochoolo
15.01.2013, 20:37
سلام دوستان
راستش من برای پروژه ی پایان ترمم باید کارهایم رو داخل دوتا شیت تحویل بدم ، که کارهای اتوکدی رو کشیدم ،، پرسپکتیو هم با اسکچ آپ 70 درصد کشیدم ، فقط الان باید نما سازی بشه تا تکمیل بشه ،،متاسفانه ویندوز کامپیوترم رو که عوض کردم برنامه اسکچ آپ حذف شد ،، من کارم الان خیلی گیره ،، دوستانی که میخواهند کمکم کنند در قسمت زیر کامنت بذارند تا من کار رو براشون ارسال کنم.خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید.
دوست گرامی نصب نرم افزار اسکچاپ کار چندان سخت و زمان بری نیست می تونید دوباره نصب کنید و به کارتون ادامه بدید . اکثر کاربران دانشجو هستن فکر میکنم اونها هم به اندازه شما الان مشغله داشته باشن .

Hamzeh
15.01.2013, 20:49
دوست عزیز من فردا بعداز ظهر کار رو باید تحویل بدم ،، الان برنامه رو از کجا باید پیدا کنم ،، ضمنا حجم ترافیکم کم هست نمیتونم حتی دانلود کنم ،، کارم 70 درصدش انجام شده ،، اگه دوستی بخواهد بهم کمک کنه کمتر از نیم ساعت این کار بیشتر کار ندارد ،، من هم میدونم که دانشجویان خودشان مشغله دارند ،، درخواست کمک کردم عزیز

sirousb
15.01.2013, 21:06
دوست عزیز من فردا بعداز ظهر کار رو باید تحویل بدم ،، الان برنامه رو از کجا باید پیدا کنم ،، ضمنا حجم ترافیکم کم هست نمیتونم حتی دانلود کنم ،، کارم 70 درصدش انجام شده ،، اگه دوستی بخواهد بهم کمک کنه کمتر از نیم ساعت این کار بیشتر کار ندارد ،، من هم میدونم که دانشجویان خودشان مشغله دارند ،، درخواست کمک کردم عزیز
با سلام خدمت شما دوست گرامی شما تا جایی که یادم هست قبلا هم از این دست مشکلات و درخواست های غیر معقول داشتین و بنده هم تذکرات کافی داده بودم از این پس اکانت شما در انجمن غیر فعال شده و حق استفاده از این سایت برای جنابعالی متاسفانه دیگه وجود نداره امیدوارم موفق و پیروز باشید.