PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک جهت معرفی مدس و آموزشگاه برای Revit و Vray

ramezani1363
06.11.2012, 12:03
با سلام خدمت دوستان

به آموزش نرم افزر Ravit Architecture و Vray نیاز فوری دارم دوستانی که آشنایی دارن و اموزشگاه یا مدرس خوبی در این زمینه سراغ دارن محبت کنن و معرفی کنن...

ممنون از لطفتون :riz304:

IRANMEHR
15.09.2013, 01:42
سلام من چند ساله رویت کار می کنم . سه ساله آموزش می دم . می تونم بهتون آموزش بدم. farhad_malekii@yahoo.com
اگه کسی بخواد میتونم نمونه کارامو براش میل کنم.

IRANMEHR
15.09.2013, 01:47
لینک آموزش رویت
[Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users] Autodesk Revit Architecture ([Link is only viewabel to registered users]).part2.rar) Autodesk Revit Architecture ([Link is only viewabel to registered users]).part1.rar
[Link is only viewabel to registered users] Autodesk Revit Architecture ([Link is only viewabel to registered users]).part2.rar

MAMADMEMAR
21.12.2014, 23:26
سلام من چند ساله رویت کار می کنم . سه ساله آموزش می دم . می تونم بهتون آموزش بدم. farhad_malekii@yahoo.com
اگه کسی بخواد میتونم نمونه کارامو براش میل کنم.

اگر لطف کنید برای منم بفرستید ممنون میشم..البته با قیمت ها و هزینه های اموزش (مخصوصا وی ری)

elahe77
09.01.2017, 11:44
من میتونم کمکتون کنم یه اموزشگاه هست بهترین استادهای معماری رو داره بخصوص رویت