PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک : سکته زدن اتوکد

babilon
22.10.2012, 10:36
با سلام به همه
ازتون کمک می خوام
وقتی از ابزار orbit استفاده می کنم و می خوام از این حالت خارج بشم اتوکد 3 ثانیه مکس می کنه و هیچ کاری نمی تونم بکنم و جلوی سرعتم توی ترسیم می گیره
:riz284: ممنون اگه راه حلی دارید .

sasoke
23.10.2012, 02:11
سلام.پیشنهاد میکنم به جای استفاده از ابزار orbit از میانبر اون استفاده کنید.کلید shift رو نگه دارید و scroll موس(اگر نشد چپ کلیک موس) رو به داخل فشار بدید و به راحتی دور جسم بچرخید.فکر نمی کنم اینطور سیستم شما ۳ ثانیه هنگ کنه.در 3dmax هم می تونید این کار رو با نگه داشتن کلید alt و scrol و چرخوندن دوربین به دور جسم انجام بدید.موفق باشید

babilon
23.10.2012, 11:38
[QUOTE=sasoke;15800]سلام.پیشنهاد میکنم به جای استفاده از ابزار orbit از میانبر اون استفاده کنید.کلید shift رو نگه دارید و scroll موس(اگر نشد چپ کلیک موس) رو به داخل فشار بدید و به راحتی دور جسم بچرخید.فکر نمی کنم اینطور سیستم شما ۳ ثانیه هنگ کنه.در 3dmax هم می تونید این کار رو با نگه داشتن کلید alt و scrol و چرخوندن دوربین به دور جسم انجام بدید.موفق باشید[/QUO

ممنون از راهنمایی
ولی این روش را انجام دادم نشد.
کارت گرافیکی آپدیت کردم درست شد .

mot_shak
26.05.2013, 19:43
[QUOTE=sasoke;15800]سلام.پیشنهاد میکنم به جای استفاده از ابزار orbit از میانبر اون استفاده کنید.کلید shift رو نگه دارید و scroll موس(اگر نشد چپ کلیک موس) رو به داخل فشار بدید و به راحتی دور جسم بچرخید.فکر نمی کنم اینطور سیستم شما ۳ ثانیه هنگ کنه.در 3dmax هم می تونید این کار رو با نگه داشتن کلید alt و scrol و چرخوندن دوربین به دور جسم انجام بدید.موفق باشید[/QUO

ممنون از راهنمایی
ولی این روش را انجام دادم نشد.
کارت گرافیکی آپدیت کردم درست شد .
چجوری کارت گرافیکی رو آپدیت کردی؟!!

mot_shak
26.05.2013, 19:45
سلام اتوکد منم سکته ناقص زیاد میزنه.جوری که مجبور میشم ببندمش دوباره باز کنم.بیشتر موقع bondrayکردن اجسام اینجوری میشه.
purgeهم کردم حجمش پایینه.چیکار باید بکنم؟

batiss
28.05.2013, 03:12
سلام من هم مشکلی شبیه مشکل شما داشتم که دلیلش گرافیک پایین سیستمم ونصب برنامه های سنگینی بود که انجام داده بودم