PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از الهام تا تقلید،مرز کجاست؟

aryan
13.10.2012, 16:53
من فقط یک سری اطلاعات رو که به طور اتفاقی بهش بر خوردم رو در اختیار دوستان قرار میدم قضاوت با شما!
بحث در مورد پروژه پایلوت نمای بانک ملی کار (کامران افشار نادری ،حبیبه مجدابادی،مشهدی میرزا) که در مجله 72 معمار چاپ شد.

عکس یک طرح قبول شده در مسابقه دانشجویی (برای بزرگ شدن روی عکس کلیک کنید) [Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users])

سپس طرح برنده مسابقه شرکت tecu درسال 2005([Link is only viewabel to registered users])
مرکز خدمات شهر مونیخ [Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users])

و حالا شعب بانک ملی [Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users]) [Link is only viewabel to registered users] ([Link is only viewabel to registered users]) سوال من اینه که ایا این پروژه مناسب برای چاپ در مجله معمار میباشد؟ لطفا شما هم نظر بدهید شاید من اشتباه می کنم.

Unique
13.10.2012, 19:15
ترجیح میدم قضاوت نکنم ، ممکنه واقعا تقلید از این دو تا نباشه ، ضمن این که خیلی ایده ی منحصر بفردی هم نیست ،من شبیه اینا رو زیاد تو معماری جهان دیدم...