PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم آموزشی رایگان اتوکد ۲۰۱۱ به زبان فارسی

sirousb
02.09.2012, 21:37
​[Link is only viewabel to registered users]
با سلام خدمت همه کاربران گرامی . پس از استقبال چشمگیر کاربران محترم از آموزش فارسی فتوشاپ و با توجه به بازخورد مناسب آن بر آن شدیم تا یک گام دیگر به جلو نهاده و با انرژی مضاعف این بار به آموزش فارسی نرم افزار اتوکد در قالب فیلم و به صورت کاربردی توسط ناظم محترم سایت آرکی کوچولو محترم برای معماران عزیز بپردازیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید. .

فرمت:MP4 | سایز:۸٫۸ مگابایت | مدت آموزش : ۷:۳۰ دقیقه

سرفصل های آموزشی:
۱-آشنایی با محیط اتوکد
۲-تنظیمات اولیه
۳-اشنایی با نام ابزار ها و …

از لینک زیر دانلود کنید:
دانلود با لینک مستقیم ([Link is only viewabel to registered users][[Link is only viewabel to registered users]].rar)

Password : پسورد : ندارد
منبع :نقش نگار

sirousb
09.09.2012, 23:20
[Link is only viewabel to registered users]
با سلام خدمت کاربران گرامی با بخش دوم آموزش نرم افزار اتوکد مخصوص رشته های معماری ([Link is only viewabel to registered users]) و عمران ([Link is only viewabel to registered users]) از سایت نقش نگار ([Link is only viewabel to registered users]) در کنار شما هستیم در این جلسه شما عزیزان با نرم افزار اتوکد و برخی از تنظیمات آن بیشتر آشنا خواهید شد.پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
فرمت:MP4 | سایز:۷ مگابایت | مدت آموزش : ۷:۳۰ دقیقه
از لینک زیر دانلود کنید:
دانلود با لینک مستقیم ([Link is only viewabel to registered users][[Link is only viewabel to registered users]].rar)

sirousb
13.09.2012, 13:17
با سلام با توجه به نزدیک شدن به شروع کلاس ها و بازگشایی دانشگاه ها روند تهیه آموزش های نرم افزاری علی الخصوص اتوکد ([Link is only viewabel to registered users]) را کمی تسریع بخشیدیم تا شما کاربران و بازدیدکنندگان گرامی بتوانید هرچه سریع تر از این نرم افزار کاربردی بهره برده و در طول ترم تحصیلی آتی استفاده نمایید.جهت دانلود قسمت سوم از سری دوره آموزشی اتوکد به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
فرمت:MP4 | سایز:۸٫۱ مگابایت | مدت آموزش : ۱۱ دقیقه
سرفصل های آموزشی:
۱- انواع روشهای دستوری ترسیم خط با استفاده از ابزار لاین

از لینک زیر دانلود کنید:

petroart
14.09.2012, 02:38
خییلی عاااالی بود اینطوری ادم زودتر یاد میگیره ممنون از زحماتتون:clap:

shahram.alijani
15.09.2012, 00:39
با تشکر از زحمات صادقانتون.از اموزش اتو کد خیلی خوشم اومد.دست تموم سایتهارو بستید با این کارتون.من ارشد مکاترونیک میخونم و تا الان با نرم افزارهای طراحی کار نکرده بودم ولی الان خیلی مشتاقم که پست های بعدی اموزشتون رو دانلود کنم و ببینم.باز هم تشکر و سپاس از زحماتتون.:smilies-azardl (181:riz373:

shina_aty
17.09.2012, 01:28
کمک فو ری فورییییییییییییییسلام دوست های عزیزم ببخشید اگه سوال بی ربطی می کنم چون غیر اینجا جای واسه سوالم پدا نکردم متاسفانه خیلی هم ضروری هست من یه فایل آپلود می کنم ممکن یکی راهنماییم کنه این با چه فونتی نوشته شده که من نمی تونم بازش کنم.d

nodrat
17.09.2012, 20:40
خ....ي......ل.....ي....... عالي بود.كي اين لينكو گذاشته.بابا دست مراضا
از كجا ميدونستين لازم داشتم
ممنون
:pillowfight::pillowfight:

djaligator2010
28.09.2012, 16:40
چرا جدید نمیزاریننننن؟؟؟؟ :63izs7n:

s.a.ch
28.09.2012, 19:23
کمک فو ری فورییییییییییییییسلام دوست های عزیزم ببخشید اگه سوال بی ربطی می کنم چون غیر اینجا جای واسه سوالم پدا نکردم متاسفانه خیلی هم ضروری هست من یه فایل آپلود می کنم ممکن یکی راهنماییم کنه این با چه فونتی نوشته شده که من نمی تونم بازش کنم.d
سلام فک کنم فایل اتوکد میگین ..شما 3 تا راه حل دارین:1-فونتهای اتوکدی رو از نت دانلود کرده و در قسمت فونتهای اتوکد کپی کنین 2-اگه اینطوری نشد کاتب نصب کنین و تو اتوکد با دستور مچ پروپرتایز که تو نوار ابزار هست،فونتهایی که نمیخونه رو تبدیل به فونت کاتب کنین.3 -فایلتونو برا من ایمیل کنین تا درستش کنم براتون ایمیل کنم

sirousb
28.09.2012, 19:24
با سلام خدمت همه کاربران و بازدیدکنندگان گرامی امروز پس از وقفه ای نسبتا طولانی فرصتی دست داد تا قسمت چهارم از مجموعه آموزشی اتوکد ([Link is only viewabel to registered users]) را برای شما عزیزان بر روی سایت قرار دهیم. امید است مورد قبول واقع شود.

فرمت:MP4 | سایز:۳۷ مگابایت | مدت آموزش :۳۴ دقیقه
از لینک زیر دانلود کنید:
Password : ندارد

ميثم حميد
01.10.2012, 00:47
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز،ممنون بابت آموزش های مفیدتون،دوتا سوال ازتون داشتم؟سوال اول:در ویدیوی دوم در مورد تنظیمات unگفتید.بنده همون مراحلی رو که گفتید انجام میدم.ولی وقتی که اتوکد رو می بندم و باز میکنم باید دوباره همون تنظیمات رو انجام بدم.یعنی اصلا سیو نمیشه؟ و سوال دوم:این پسوند های اتوکد کاربردشون چیه؟LIN،LSP،PAT،SCR،SHX،SLB،SLD،GSL ممنون میشم پاسخ سوالتمو بدید.موفق باشید:ad54ad:

mohsen memar
01.10.2012, 11:54
واقعا خیلی خوب و عالی هستش ... تشکر....

archi kochoolo
01.10.2012, 18:46
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز،ممنون بابت آموزش های مفیدتون،دوتا سوال ازتون داشتم؟سوال اول:در ویدیوی دوم در مورد تنظیمات unگفتید.بنده همون مراحلی رو که گفتید انجام میدم.ولی وقتی که اتوکد رو می بندم و باز میکنم باید دوباره همون تنظیمات رو انجام بدم.یعنی اصلا سیو نمیشه؟ و سوال دوم:این پسوند های اتوکد کاربردشون چیه؟LIN،LSP،PAT،SCR،SHX،SLB،SLD،GSL ممنون میشم پاسخ سوالتمو بدید.موفق باشید:ad54ad:
سلام
در جواب سوال اولتون یعنی وقتی که تنظیمات رو انجام میدین و برنامه رو دوباره اجرا میکنین پنجره Startup باز نمیشه؟

درجواب سوال دومتون ببنید هرکدوم از این پسوند ها برای ذخیره سازی با یک فرمت خاص برای اجرای فایل هستش مثلا پسوند SHXوLIN برای استفاده در برنامه Arcview که یک برنامه ترسیم نقشه برای نقشه های جغرافیایی هستش کاربرد داره یا مثلا پسوندSLD که در اتوکد برای ایجاد یک فایل اسلایدی یا همون Slidelibrary بکار میره یکی دیگشون مثلا LSP ها فایلی که به این پسوند باشه در اتوکد اعمالی مثل ضرب و جمع رو در متن انجام میده

ميثم حميد
02.10.2012, 01:21
سلام. در مورد سوال اولم.وقتی اتوکد رو باز میکنم پنجره Startupباز میشه؟ولی وقتی un رو میزنم ببینم تنظیمات مربوط به un از قبل سیو شده؟می بینم سیو نشده؟بطوریکه هر وقت بنده اتوکد رو باز میکنم باید همیشه unرو تنظیم کنم؟ و در مورد سوال دوم.میشه بگید کدوم از این پسوندها برای فونت اتوکد کاربرد داره؟و اصولا کدوم از این پسوندها به دردمون میخوره؟ممنون میشم پاسخ بدید.

archi kochoolo
02.10.2012, 19:06
شما همون بار اول که تنظیمات رو انجام بدید سیو میشه نیازی نیست که هر بار دوباره اجرا کنین البته به شرطی که وقتی برنامه باز میشه واحد متریک باشه ، الان Start up برنامتون واحد متریک رو پیش فرض نشون میده؟

در مورد پسوند ها هم ،پسوند " shp. " مربوط به فونتها میشه، باقی رو هم براتون میگم البته یه مقدار زیادهستن من یه تعدادش رو که ممکنه براتون مفید باشه توضیح میدم:

scr. ........... فایل حاوی دستورات اتوکد جهت اجرای اتوماتیک و متوالی دستورات که برای اجرای دستورش یعنی دستوری که فایل رو با این پسوند ذخیره کنه باید دستور scipt رو اجرا کنین
sld. .......... برای دخیره سازی با این فرمت باید دستور Mslide یا Vslide رو اجرا کنین. کار این دستوراتم ساخت اسلاید به فرض شما وقتی نقشتون خیلی سنگین باشه برای نمایش اون بجای اینکه از دستورات zoom و pan بخواین استفاده کنین از این دستور برای نمایش نقشه استفاده میکنین
pat. .......... فایلی که اطلاعات مربوط به الگوها مثلا مثه الگوی Hatch در اون قرار میگیره و نام کاملش هم ACAD.pat هستش.
lin. ........... فایلایی که شامل اطلاعات تعریف شده برای نوع خط هستن (line type)

این تعداد به نظرم میشه گفت بکار میاد ولی باقیشون دیگه فکر میکنم زیاد برای ما مهم باشه ولی اگه نیاز داشتین بگید تا براتون بزارم

ميثم حميد
02.10.2012, 23:33
سلام.ممنون.مرسی .واقعا لذت بردم از توضیحاتتون مخصوصا درباره پسوندها:clap:آره.وقتی اتوکدرو باز میکنم Start upبرنامه روی متریک تنظیم هست.یعنی اگه برنامه Start upروی متریک باشه؟دیگه نیازی نیست دوباره un رو اجراءکنم؟چون خودم وقتیکه اتوکدرو باز میکنم واسه اینکه مطمئن بشم تنظیمات unسیو شده؟unرو اجراء میکنم ولی می بینم تنظیم نیست؟خودتون یه بار امتحان کنید.یه بار un رو تنظیم کنید؟بعد وقتی اتوکد رو باز کردید un v, اجراء کنید ببینید تنظیم هست یا نه؟ممنون که پاسخ سوالاتمو میدید:a2d3:

archi kochoolo
03.10.2012, 19:40
نه نیازی نیست دوباره مراحل رو انجام بدین . این تنظیمات همون بار اول دخیره شده.

sirousb
05.10.2012, 17:32
با سلام خدمت شما بازدید کنندگان گرامی مجددا فرصتی دست داد تا بخش پنجم از آموزش اتوکد در معماری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.امیدوارم تا به اینجای آموزش ها مفید بوده باشه در صورت تمایل می تواید اطلاعات تکمیلی و لینک دانلود را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
فرمت:MP4 | سایز:۵۹ مگابایت | مدت آموزش :۴۰ دقیقه
از لینک زیر دانلود کنید:

S.K.Y
07.10.2012, 06:26
اگر میشه پلام ویلایی را جهت دانلود قرار بدید؟

ميثم حميد
07.10.2012, 19:59
با عرض سلام و خسته نباشید.ممنون از آموزش های بسیار مفیدتون.میشه بگید با چه نرم افزاری این سری های آموزشی رو تهیه میکنید.لطف کنید اسمشو بگید و اگه سایت خاصی داره بگید تا دانلود کنم.ممنون.

archi kochoolo
07.10.2012, 22:59
با عرض سلام و خسته نباشید.ممنون از آموزش های بسیار مفیدتون.میشه بگید با چه نرم افزاری این سری های آموزشی رو تهیه میکنید.لطف کنید اسمشو بگید و اگه سایت خاصی داره بگید تا دانلود کنم.ممنون.

سلام
نرم افزار Camtesia هستش برای دانلود هم می تونید توی گوگل سرچ کنید.

f9023
08.10.2012, 02:33
یه چیزی میگم........

کاش آموزشتون رو با ورژن های 2007 یا 2008 ...............هم محیط ساده ای داره(ترسناک نیست).....هم باور کنید مبتدیا سریعتر یاد میگیرن(چرا؟)....تو بازار هم با اینکه سالها میگذره بیشتر با این ورژن ها کار میکنن............شاید بگین چون استارت من با این

ورژن ها بوده این حرفو میزنم،نه، من با 2000i کار کردم ، با 2013 شم کار میکنم .............منتها . به نظر من 2007 یه چیز دیگه س......................

ولی به هر حال کارتون بیسته،وجا داره یه دست مریزاد ویژه داشته باشم،

ميثم حميد
09.10.2012, 00:33
بنده نرم افزار Camtasia Recorder 8 رو دانلود کردم.فقط یه چیزی چطور میتونم دایره زرد رنگ آیکن موس رو فعال کنم.یعنی موقعی که میخوایم آموزش بدیدم تو آموزش ها دیده بشه؟ممنون میشم بگید:63:

sirousb
09.10.2012, 09:55
بنده نرم افزار Camtasia Recorder 8 رو دانلود کردم.فقط یه چیزی چطور میتونم دایره زرد رنگ آیکن موس رو فعال کنم.یعنی موقعی که میخوایم آموزش بدیدم تو آموزش ها دیده بشه؟ممنون میشم بگید:63:
سلام ممنون میشم در یک تاپیک جداگانه سوالات خود را مطرح نمایید.

محمود عضدی
11.10.2012, 09:14
خیلی ممنون از سایت بسیار عالی و مفیدی که دارید. از زحمات همگی تشکر می کنم و امیدوارم بتونم من هم کمک کنم

محمود عضدی
11.10.2012, 09:26
من دو تا سوال دارم در مورد اتوکد:
1- چطور با داشتن مختصات جغرافیایی x و Y می تونیم فایل نقاط در اتوکد ایجاد کنیم؟ در نرم افزار gis این کار رو میشه انجام داد
2- آیا میشه نقشه های اتوکد رو به فرمت فایل shape برای ورود به نرم افزار gis تبدیل کرد

archi kochoolo
11.10.2012, 17:54
من دو تا سوال دارم در مورد اتوکد:
1- چطور با داشتن مختصات جغرافیایی x و Y می تونیم فایل نقاط در اتوکد ایجاد کنیم؟ در نرم افزار gis این کار رو میشه انجام داد
2- آیا میشه نقشه های اتوکد رو به فرمت فایل shape برای ورود به نرم افزار gis تبدیل کرد
سوال اولتون رو متوجه نشدم اما در مورد سوال دوم این Pdf رو که براتون گذاشتم دانلود کنید ................... دانــــــــــلود ([Link is only viewabel to registered users])

پیروز باشید

Mahshadiiii
12.10.2012, 12:42
فوووووووق العادسسسسسس :banana_smiley_3::confetti: ممنون از زحمات صمیمانتون

majid2
13.10.2012, 02:59
ba salam o khaste nabashid migam man chejori amozeshe otokad ro danlod konam

sema123
13.10.2012, 14:07
سلام آقای مدیر

واقعا سایتتون عالیه :riz304: مرسی

یه خواهش داشتم ، میشه آموزش فتوشاپ که گذاشتید رو ادامه بدید تا پیشرفته ؟ در ضمن لینک قسمت دوم ( بخش 1-2-3 ) هم دانلود نمی شه

بسیار مفید هست .. هم این که راحت دانلود میشه و آموزش ها کوتاه و مفید هست

اگه تا مراحل پیشرفته ادامه بدید عالی میشه

arch_1
13.10.2012, 19:41
سلام آقای مدیر

واقعا سایتتون عالیه :riz304: مرسی

یه خواهش داشتم ، میشه آموزش فتوشاپ که گذاشتید رو ادامه بدید تا پیشرفته ؟ در ضمن لینک قسمت دوم ( بخش 1-2-3 ) هم دانلود نمی شه

بسیار مفید هست .. هم این که راحت دانلود میشه و آموزش ها کوتاه و مفید هست

اگه تا مراحل پیشرفته ادامه بدید عالی میشه
دوست عزیز برای مطرح کردن سوالتون لطفا به اینجــــــــــــا ([Link is only viewabel to registered users]) مراجعه کنید و سوالتون رو عنوان کنید .

sema123
13.10.2012, 20:19
باشه :128fs318181:

مرسی

edris f
13.10.2012, 22:54
عالی بود
من که منتظر فیلم های بعدیم

shahram.alijani
14.10.2012, 00:25
ba salam khedmate tamame zahmat keshaye in site omidvaram harchi k az khoda mikhaied behetoon bede man yad gereftane autocad baram elzami nist vali baraye kesi k lazem dare kheyli karsaz va mosmere samara alan tooye danesh gah ha ostadaba madrake doktora va martabe elmiye daneshyari nemitoonan be in khoobi tadris konan omidvaram harja k hastid salemo aberoomando servatmand bashid:grouphug::image111:

محمود عضدی
16.10.2012, 11:04
خیلی ممنون از راهنماییتون فایل خیلی خوبی بود

آیا برعکس این قضیه هم می تونه اتفاق بیفته یعنی نرم افزار اتوکد فایل shape مربوط به GIS رو می خونه؟
با تشکر از زحماتتون

shahvar
20.10.2012, 02:22
واقعا ممنون از لطف شما بسیار آموزنده و مفیدبود......

sl9003
22.10.2012, 01:17
کار خوبی کردید آموزش ها رو بصورت قسمت قسمت گذاشتید
دستتون درد نکنه
واقعا دست مریزاد به شما(kiss)

همین صبحی رفتم واسه ثبت نام کلاس اتوکد با این دانلودی که کردم و نحوه اموزش تصویری واقعا لذت بردم بجای وقت گذاشتن و رفت و امدش حالا راحت تر می تونم استفاده کنم و یاد بگیرم:ahi5slcgm04mi8jqqkl
:155fs44059:

adel10
22.10.2012, 09:22
درود فراوان
من خودم کارم نقشه کشیه ولی خیلی از ابزارا رو استفاده نمی کردم واین آموزش واسه من که حرفه ای دارم کار می کنم خیلی مفید بود
از شما هم ممنونم از کارای بسیار خوبتون:121fs725372:

power of one
22.10.2012, 12:41
دستتون درد نکنه، اگه ادامه بدین و پیش برین یک گام بسیار خوب برداشتین و حتما دعای خیر همه ما راههای سعادت رو براتون باز خواهد کرد.

sl9003
22.10.2012, 15:37
امیدوارم روزی برسه که منم بتونم ادای دینی نسبت به این آموزش هایی که تو سایت گذاشته شده داشته باشم:riz481:
:29dz8zk::clap:

A.reza
27.10.2012, 17:04
تشکر از ادمین و آر چی کوچولو :riz304:

behzad_golizade_72
27.10.2012, 22:14
ممنون از زحمات بی وقفه تان

ali_sh
04.11.2012, 14:03
با سلام و تشكر ما همچنان منتظر ادامه اموزش اتوكد هستيم تا اينجا كار هم خيلي زحمت كشيديد باز هم تشكر مي كنم

Bgham
05.11.2012, 19:59
سلام
ضمن تشکر در صورت امکان تمام آموزش ها در پست اول تاپیک آورده شود .
با تشکر

power of one
06.11.2012, 12:50
با سلام خدمت شما بازدید کنندگان گرامی مجددا فرصتی دست داد تا بخش پنجم از آموزش اتوکد در معماری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.امیدوارم تا به اینجای آموزش ها مفید بوده باشه در صورت تمایل می تواید اطلاعات تکمیلی و لینک دانلود را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
فرمت:MP4 | سایز:۵۹ مگابایت | مدت آموزش :۴۰ دقیقه
از لینک زیر دانلود کنید:

با عرض سلام و خسته نباشید خواستم بگم الان نزدیک به 1 ماهه که لینک جدید نذاشتین، لطفا کارتون رو ادامه بدید و بچه ها رو تنها نزارید.

archi kochoolo
06.11.2012, 18:48
با عرض سلام و خسته نباشید خواستم بگم الان نزدیک به 1 ماهه که لینک جدید نذاشتین، لطفا کارتون رو ادامه بدید و بچه ها رو تنها نزارید.
سلام
بخاطر وقفه ای که در ادامه آموزش پیش اومده از همه دوستان عذرخواهی میکنم . بنده ام مثل خیلی از شما دانشجو هستم و الان به شدت درگیر کارهای درسی هستم. سعی میکنم در اولین فرصت حتما ادامه آموزش رو در اختیارتون قرار بدم.
پاینده باشید.

sl9003
07.11.2012, 22:26
من این آموزش و رویت رو از سایت درخواست دادم سفارش کردم و 8/3 ولی تا الان هیچ ترتیب اثری داده نشده
چرا؟[Link is only viewabel to registered users]
این تبلیغگر برای چی تبلیغ میکنه پس؟[Link is only viewabel to registered users]

معمارصفرکیلومتر
10.11.2012, 18:16
فرق freez با on و offلایه ها چیست ؟

archi kochoolo
10.11.2012, 22:07
فرق freez با on و offلایه ها چیست ؟
on و off محتوای لایه هارو از دید پنهان یا نمایان میکنن ولی freeze بیشتر در ترسیمات سه بعدی کاربرد داره چون برای دستورات zoom و pan لایه رو فریز میکنه مثلا وقتی شما توی view ports نیاز داری که توی یکی از ویوها زوم انجام بدی ولی نمیخوای در باقی پنجره ها این دستور اجرا بشه از گزینهfreeze استفاده میکنی

zofishel
14.11.2012, 09:15
چرا جدید نمیزاریننننن؟؟؟؟ :63izs7n:
آقا طلبکار نباش . همینقدر هم لطف میکنند و وقت میگزارند واسه آموزش خیلی زیاده .

fatimasaber
17.11.2012, 13:44
سلام.از زحماتتون ممنون ولی خواهشا به آموزشتون ادامه بدیب انشاالله در آخرت ثوابی نیک برای شما اندوخته بشه!

amirali_max
19.11.2012, 10:19
خیلی ممنون از آموزشای خوبتون.فقطادامه بدین لطفا.مامنتظره ششمیش هستیم :63:

kurdtarfand
23.11.2012, 10:47
بابا ایول به شما که این نرم افزار رو به زبان پارسی و نسخه 2011 رو آموزش می دید واقعا ممنون هستم...

negaremperorr
23.11.2012, 18:15
daste hamatoon dard nakone film ha besiar alii boodan .. faghat dar zamineye 3 boodi va ghesmate naghshe keshi sanati age mishe besorate film komakam konin mamnoon

negaremperorr
23.11.2012, 18:20
khili ali bodan vaghean mrc ... age mishe film haye farsi ham dar zamine amozeshe V-ray va Revit ham bezarin mamnoon misham albate besorate moghadamati va pishrafte

sirousb
24.11.2012, 13:08
khili ali bodan vaghean mrc ... age mishe film haye farsi ham dar zamine amozeshe V-ray va Revit ham bezarin mamnoon misham albate besorate moghadamati va pishrafte

آموزش فارسی V-ray ([Link is only viewabel to registered users])

لطفا از این پس با خط زیبای پارسی تایپ نمایید.

Mahshadiiii
24.11.2012, 16:22
آرچی کوچولو منم وظیفه ی خودم میدونم که ازت تشکر کنم ... خیر ببینی :smilies-azardl (13)
ایشالا همه نمراتت بییییییست بشهههههه :a2d3:

bahram_ah
02.12.2012, 00:30
سلام و ادب
تازه عضو شدم.اتوکد رو تقریبا خوب بلدم ولی از آموزش خانم مهندس استفاده کردم.
تشکر به خاطر کار خوبتون.قابل استفاده هست.ولی خدا کنه ابتر و ناقص نمونه.ما ایرانیا یاد گرفتیم هر کاری رو خوب شروع کنیم ولی آخرش ...
خیلی وقته کسی چیزی نگفته بچه هارو چشم به راه نذارین.آموزش رو فشرده کنین تا بیشتر قابل استفاده باشه.
یاشاسین

bahram_ah
02.12.2012, 23:38
سلام مجدد.
چرا خبری از کسی نیست؟
از دوستان عزیز کسی فایلی ، چیزی در مورد آموزش حرفه ای اتوکد سه بعدی نداره؟تو اینترنت و بیرون تو کتابا مباحث پیش پا افتاده و تکراری رو مطرح میکنن.
اگه کسی محبت کنه بی نهایت ممنون میشم.

bahram_ah
11.12.2012, 00:52
اتفاقی که نباید می افتاد داره میافته
لطفا ادامه بدین

ميثم حميد
06.02.2013, 00:45
با سلام و خسته نباشید؟چرا دیگه آموزش اتوکد رو تو سایت نمیذارید؟

pegah.m
06.02.2013, 08:49
خیلی خیلی ممنون.
فقط کاش اتوکد 3بعدی هم اضافه میکردید.

S.K.Y
20.05.2013, 10:13
این آموزش ادامه داره یا نه؟

archi kochoolo
20.05.2013, 20:07
این آموزش ادامه داره یا نه؟

بله برای دریافت قسمت ششم اینجا ([Link is only viewabel to registered users]) کلیک کنید

S.K.Y
20.05.2013, 23:43
اینکه پولی شده...عجب اوضاعی شده:sad:

sirousb
21.05.2013, 18:36
اینکه پولی شده...عجب اوضاعی شده:sad:
با سلام اگر توجه کنید کلیه آموزش های موجود در مغازه های کشور پولی هستند. واین به این معنی هست که هر چیزی یک ارزشی داره !! فکر نمی کنم دوستان بنده وقتشونو از سر راه آورده باشن که برای دیگران رایگان صرف کنند !!

S.K.Y
23.05.2013, 00:59
با سلام اگر توجه کنید کلیه آموزش های موجود در مغازه های کشور پولی هستند. واین به این معنی هست که هر چیزی یک ارزشی داره !! فکر نمی کنم دوستان بنده وقتشونو از سر راه آورده باشن که برای دیگران رایگان صرف کنند !!

نمیدونستم خوب که گفتی!!!
شما اگه استطاعت مالی جهت نگه داری انجمن را داشتید پولی نمی شد

sirousb
23.05.2013, 09:17
نمیدونستم خوب که گفتی!!!
شما اگه استطاعت مالی جهت نگه داری انجمن را داشتید پولی نمی شد
به نظرتون برای چی بنده باید استطاعت مالی داشته باشم در این شرایط مملکت ؟
ضمنا الان فکر نمی کنم با 4000 هزار تومان بتونید کار خاصی انجام بدید در واقع 4000 نه کسیو پولدار میکنه نه فقیر و قیمتی هم که قرار داده شده غیر منصفانه نیست !!
من برای چی باید ماهیانه 300 هزار تومان پول خرج کنم که امثال شما رایگان استفاده کنند ؟
فرهنگ ایرانی جماعت شده مفت خواهی !!
در آخر هم باید بگم نه برای عضویت ویژه و نه برای خرید این مجموعه ها اجباری وجود ندارد پس فکر نمی کنم جای بحثی باشه.

ani67
25.05.2013, 19:57
مرسی آموزش اتوکدتون عالیه اگه میشه بقیه قسمتاشو رو سایت بذارین :29dz8zk: :a2d3:

sirousb
25.05.2013, 20:45
مرسی آموزش اتوکدتون عالیه اگه میشه بقیه قسمتاشو رو سایت بذارین :29dz8zk: :a2d3:
قسمت ششم ([Link is only viewabel to registered users])
قسمت هفتم ([Link is only viewabel to registered users])

kurdtarfand
29.05.2013, 20:42
قسمت ششم ([Link is only viewabel to registered users])
قسمت هفتم ([Link is only viewabel to registered users])
بازم مثل آموزشهای قبلی عالی بود ... ایول دارید شما بخدا !!!!!!

bahram_ahp
03.06.2013, 00:01
سلام و ادب
با تشکر از دوستمون که آموزش میدن.
در مورد اموزش و مسائلی که تو بحث آموزش مطرح میشه آیا مجاز هستیم اگر نکته ای وجود داشت تو انجمن مطرح کنیم؟
ممنون

sirousb
07.06.2013, 02:47
سلام و ادب
با تشکر از دوستمون که آموزش میدن.
در مورد اموزش و مسائلی که تو بحث آموزش مطرح میشه آیا مجاز هستیم اگر نکته ای وجود داشت تو انجمن مطرح کنیم؟
ممنون
با سلام
بله خیلی هم خوبه

spar
26.06.2013, 19:52
سلام . خیلی ممنون. باتشکر از زحماتتون از آموزش اتوکد استفاده کردیم .فقط قسمت های 6تا8 دانلود نمیشه

sirousb
26.06.2013, 20:03
سلام . خیلی ممنون. باتشکر از زحماتتون از آموزش اتوکد استفاده کردیم .فقط قسمت های 6تا8 دانلود نمیشه
سلام ، خواهش می کنم.
این بخش ها مختص کاربران ویژه هست دوست عزیز.
شما می توانید به 2 صورت از این آموزش ها استفاده نمایید یا عضو ویژه بشید یا هر قسمت را به قیمت 6000 تومان تهیه نمایید.

reza_heaven70
04.07.2013, 16:04
اموزش اتوکد بسیار بسیار عالی و به زبان ساده میباشد.و امیدوارم همین روند ادامه دار باشد.با تشکر از مدیر سایت و بقیه دوستان :63:

bahram_ahp
12.07.2013, 16:14
سلام دوستان
امیدوارم نماز و روزه همه قبول باشه
از دوست عزیزمون به خاطر آموزش و رحمانشون تشکر میکنم
نکته ظریفی هست که با اجازه خانم مهندس میخوام عرض کنم. تو جلسه ششم دقیق 4 فیلم آموزشی نحوه اتصال خط و کمان گفته میشه که راه کوتاهتری داره.
استفاده ار دستور fillet . اگه شعاع رو """ صفر """ بگیریم دو تا خط از هر نوعی که باشن به هم میرسن و نیازی به اجرای چندین دستور وجود نداره
بازم ممنونم

spar
15.07.2013, 18:00
سلام قسمت 5 به بعد آموزش اتوکد دانلود نمیشه
لینک دانلودش توو سایت نیست چه جوری دانلودش کنیم
مرسی از تلاشتون:169: :New (6):

sirousb
15.07.2013, 19:00
سلام قسمت 5 به بعد آموزش اتوکد دانلود نمیشه
لینک دانلودش توو سایت نیست چه جوری دانلودش کنیم
مرسی از تلاشتون:169: :New (6):
با سلام از قسمت 5 به بعد مخصوص اعضای وی ای پی هست.
اگرم تمایل به عضویت ویژه ندارید هر قسمت را می توانید با قیمت 6 هزار تومان تهیه نمایید.

abdolimhdi
12.12.2013, 22:38
با تشکر بفرمایید جمع خرید جلسه های بعدی تا جلسه خشتم چقدر میشه و چطوری میشه تهیه کرد ؟

Expert Architect
01.02.2014, 17:32
یکی از بهترین و سودمندترین و کاربردی ترین دانلودهاییه که تا حالا داشتم . خیلی خیییییییییییییییییییییلی.. .....ممنونم. :confetti: :a2d3: (good)

terorristTv
02.06.2014, 17:49
واقعا کار زشتی کردین
شما با این کار در اصل دارین میگین محتاج این پولا هستید
بد نیست یکم فکر کنید قبل از کاراتون.با تشکر

r4g2002
22.10.2014, 08:09
چرا پست من حذف شد :13:
من 3 بار امتحان کردم و 75 تومن از حسابم کم شده :37:
ولی باز عضو معمولی ام :13:

r4g2002
27.10.2014, 17:05
کسی جوابگو نیست :19:

mousakafili
24.02.2015, 11:03
دوستان منتظر باشین براتون اموزش سالید انشالله میذارم

abbasne1367
20.04.2015, 19:03
سلام خسته نباشید واقعا اموزش عای بود
فقط ازتون میخوام فایل نقشه مربوط به اموزش هم بزارید

rezakhani nazanin
21.04.2015, 22:05
:2lxe53l:ای بابا

abbasne1367
22.04.2015, 10:48
فایل اتوکد نقشه رو میخواستم

مریم صالحی
26.04.2015, 15:03
سلام خسته نباشید بله من آموزش اتوکد رو می خواستم لطفا

jalb55
03.12.2018, 17:40
وقتی اتوکد ([Link is only viewabel to registered users]) رو باز میکنم پنجره Startupباز میشه؟ولی وقتی un رو میزنم ببینم تنظیمات مربوط به un از قبل سیو شده؟می بینم سیو نشده؟بطوریکه هر وقت بنده اتوکد رو باز میکنم باید همیشه unرو تنظیم کنم؟ و در مورد سوال دوم.میشه بگید کدوم از این پسوندها برای فونت اتوکد کاربرد داره؟و اصولا کدوم از این پسوندها به دردمون میخوره؟ممنون میشم پاسخ بدید.