PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش archicad بصورت ساده و کاربردی

omidmemar
29.08.2012, 20:23
با سلام خدمت مهندسین عزیز
دوستان من می خوام کار با نرم افزار archicad را شروع کنم اما می خوام بصورت ساده و کاربردی شیوه کار و طراحی با این نرم افزار را یاد بگیرم از دوستان ممنون میشم که حالا یه نرم افزار یا کتاب الکترونیکی با وب سایتی که این نرم افزار رو اموزش میده به بنده معرفی کنند. واقعا خیلی نیاز دارم
در ضمن در اینجا جا داره واقعا از مدیران بخش های مختلف سایت و همچنین همه کاربران و اعضای محترم سایت به خاطر فعالیت در حوزه معماری و کمک و همکاری به دانشجویان معماری نهایت تشکر و قدردانی کنم.

Nima7
29.08.2012, 20:40
سايت ها و دانلود كتاب هاي آموزش نرم افزار ([Link is only viewabel to registered users] ) آرشيكد ([Link is only viewabel to registered users])

دانلود كتاب هاي آموزشي آرشيكد ([Link is only viewabel to registered users])
دانلود كتاب هاي آموزشي آرشيكد(2) ([Link is only viewabel to registered users])
آموزش ([Link is only viewabel to registered users])

Nima7

([Link is only viewabel to registered users])

omidmemar
29.08.2012, 21:01
خیلی خوبه ولی بیش از سه فایل نمیزاره دانلود بشه

Nima7
29.08.2012, 21:02
چي بيش از سه فايل نميذاره؟ سايت؟ كدوم سايت؟

omidmemar
29.08.2012, 21:15
خوب همون لینکی که معرفی کردید (iran-forum.com) برای دانلود کتاب های آموزش نرم افزار ، جمعا 6 کتاب هستش که از این 6 تا کتاب اجازه دانلود 3 تا از اون کتاب ها رو میده و برای بقیه کتاب ها باید عضو ویژه شد

saray
29.08.2012, 22:01
خب برای دریافت اموزش عضو بشید

Nima7
29.08.2012, 22:35
عضويتي كه مد نظر دوستمونه مثل اكانت VIP خودمون هست
شرمنده ديگه من چيزي كه ديدم رو معرفي كردم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

omidmemar
29.08.2012, 22:43
بله درسته عضویت ویژه می خواد ولی با یه ترفندی تونستم دانلودش کنم اما فصل هاش کامل نیست حدود 12 فصل هستش که 6 فصلشو گذاشته
به هر حال نیما عزیز خیلی ازت ممنونم
از دوستان اگه اموزشه دیگه ای داشتند ما رو در جریان بزارید ممنون میشم