PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح هتل من! طرح 4 معماری

memarkade
16.07.2012, 11:37
این هم 3D پروژه طرح 4 خودم با موضوع هتل !
[Link is only viewabel to registered users]

ailin
16.07.2012, 12:16
سلام .من از متریالی که استفاده کردید خوشم اومد جالب شده خسته نباشید.لطفا میشه بگید جنس این فریم قهوه ای تیره که کار کردید چیه؟

malihehh
17.07.2012, 01:11
کارتون خوب شده خسته نباشید.
فقط یک نکته ای که به ذهنم رسید و خواستم باهاتون در میون بزارم و (صد در صد مطمئن نیستم که درسته یا نه)اینه که وقتی به هتل فکر میکنم (جدای از حجم)یه متریال لوکس به ذهنم میاد.....یعنی شیک و لوکس بودن ویزگی ایه که تو اکثر هتلها دیده میشه....از این نظر کارتون جای کار داره یعنی یکم نماش حالت جدی داره و شبیه مدرسه یا فضای اموزشی شده......

sasan irani
26.10.2012, 14:24
در بحث معماری با دوستمون موافقم کانسبت بیشتر به مدرسه یا فضای اموزشی میرسه.اما در مورد مکس همین متریال قهوه ایی جنسش چیه.شیشه ها جنسشون شیشه نیست.اون 1کی متریالم معلوم نیست جنسش چیه خاکستریه

brock
27.10.2012, 00:32
من یه سوالی داشتم.من چند تا از متریال های vray رو از persiagfx.comدانلود کردم.کسی می دونه چجوری میشه باهاش کار کرد؟من متریال رو با get material وارد برنامه می کنم ولی اون material objece به طور کامل سیاه میشه.لطفا هر کی میدونه کمکم کنه...........:65d6a5d6s:

sasan irani
27.10.2012, 12:57
دوست عزیز وری شما فعال هستش؟

sirousb
27.10.2012, 14:06
من یه سوالی داشتم.من چند تا از متریال های vray رو از persiagfx.comدانلود کردم.کسی می دونه چجوری میشه باهاش کار کرد؟من متریال رو با get material وارد برنامه می کنم ولی اون material objece به طور کامل سیاه میشه.لطفا هر کی میدونه کمکم کنه...........:65d6a5d6s:
دوست عزیز لطفا از این پس سوالات خود را در بخش مربوطه مطرح نمایید.

انجمن آموزش 3D Max در معماری ([Link is only viewabel to registered users]) ->>>> پرسش و پاسخ