PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست چند پلان لطفا

Bgham
09.03.2012, 16:43
با سلام و خسته نباشيد خدمدت دوستان عزيزم
بچه ها چند پلان و پرسپكتيو د مورد كلينيك لازم داشتم لطف مي كنيد كمكم كنيد.
ارادتمند - بيغم

archi kochoolo
09.03.2012, 16:59
Diagonal Clinic / JFARQUITECTES

[Link is only viewabel to registered users]

archi kochoolo
09.03.2012, 17:04
اینم چندتا پرسپکتیو از همین ساختمون:

ZigoR@T
09.03.2012, 17:14
با سلام و خسته نباشيد خدمدت دوستان عزيزم
بچه ها چند پلان و پرسپكتيو د مورد كلينيك لازم داشتم لطف مي كنيد كمكم كنيد.
ارادتمند - بيغم
سلام
شما خيلي راحت ميتونيد وارد سايت آرچ ديلي بشيد كلمه كلينيك رو تايپ كرده و سرچ رو بزنيد!!! مطمئنا نتيجه خوبي ميگيريد

mahsaz
09.03.2012, 19:56
بچه ها به نظر من این کارتون اشتباهه که هرکدوم از دانشجوها هرچی طلب میکنه به راحتی در اختیارش قرار میدین....فقط یه کم راهنماییش کنین، بذارین بقیه راه رو خودش بره...فرصت این تجربه ها رو ازشون نگیرین...معذرت میخوام که اینطوری میگم: این لطف نیست ظلمه....!!!

sirousb
09.03.2012, 20:32
بچه ها به نظر من این کارتون اشتباهه که هرکدوم از دانشجوها هرچی طلب میکنه به راحتی در اختیارش قرار میدین....فقط یه کم راهنماییش کنین، بذارین بقیه راه رو خودش بره...فرصت این تجربه ها رو ازشون نگیرین...معذرت میخوام که اینطوری میگم: این لطف نیست ظلمه....!!!
100% صحبت های شما تائید میشه اگر توجه کنید معمولا برای اینجور درخواست ها حداقل یک مدیر اظهار نارضایتی با لحن طنز گونه ای میکنه کما ایمکه اگر توجه کنید معمارشیتکت این کارو انجام داده !!
متاسفانه یا خوشبختانه ما خودمون در عذاب هستیم !!
اگر تماس های تلفنی که به بنده میشه و درخواست هایی که از من میشه رو بشنوید چه چیزهایی می خواین بگین ؟
در کل رویکرد نقش نگار ایجاد یک منبع اطلاعاتی هست نه منبع تحقیق آماده و پروژه آماده

mahsaz
09.03.2012, 22:52
میگم خسته نباشین....بازم معذرت میخوام ، قصد توهین نداشتم...

Bgham
11.03.2012, 09:59
از همه دوستان خصوصاٌ mem-ar-chitect ([Link is only viewabel to registered users]) جان كمال تشكر را دارم
عذر مي خوام دير جواب دادم دسترسي به اينترنت نداشتم .
ببينيد دوستان واقعيت امر خود من هم با اين امر كه تصور بشه خدايي نكرده اينجا شده محلي براي تهيه پروژه ها مخالفم .
اما چرا از واقعيت فرار كنيم . من به شخصه به هيج وجه سيستم آموزش عالي( خصوصآ در دانشگاه آزاد ) رو در زمينه معماري قبول ندارم شايد بپرسيد چرا؟ واسه اينكه هيچ استادي نمياد در اين خصوص كمترين راهنمايي رو انجام بده ..
به هر حال بگذريم وقت دوستان عزيز رو نمي گيرم
من معماري رو حساب علاقه ايي كه به اين رشته دارم از صفر شروع كردم كاردانيم چيز ديگه ايي بود خدا رو شكر الانم از انتخابم پشيمان نيستم
اگه اينجا هم زياد پرس و جو مي كنم دليلش همينه .
بازم از همه دوستان متشكرم من بعد سعيم بر اينه كمتر در اين زمينه وقت بچه ها رو بگيرم.

sirousb
11.03.2012, 14:11
از همه دوستان خصوصاٌ mem-ar-chitect ([Link is only viewabel to registered users]) جان كمال تشكر را دارم
عذر مي خوام دير جواب دادم دسترسي به اينترنت نداشتم .
ببينيد دوستان واقعيت امر خود من هم با اين امر كه تصور بشه خدايي نكرده اينجا شده محلي براي تهيه پروژه ها مخالفم .
اما چرا از واقعيت فرار كنيم . من به شخصه به هيج وجه سيستم آموزش عالي( خصوصآ در دانشگاه آزاد ) رو در زمينه معماري قبول ندارم شايد بپرسيد چرا؟ واسه اينكه هيچ استادي نمياد در اين خصوص كمترين راهنمايي رو انجام بده ..
به هر حال بگذريم وقت دوستان عزيز رو نمي گيرم
من معماري رو حساب علاقه ايي كه به اين رشته دارم از صفر شروع كردم كاردانيم چيز ديگه ايي بود خدا رو شكر الانم از انتخابم پشيمان نيستم
اگه اينجا هم زياد پرس و جو مي كنم دليلش همينه .
بازم از همه دوستان متشكرم من بعد سعيم بر اينه كمتر در اين زمينه وقت بچه ها رو بگيرم.

بحث ما فرد بیغم یا ایکس یا دیگری نبود بحث ما رو کلیت موضوع هست که هر از چندگاهی دوستان معترض میشن که چرا دانشجوهارا تنبل بار می آورید !!
داخل دانشگاه اساتید جلو منو میگیرن اعلام میکنن هر پروژه یا مطلبی که منبع سایت شما باشه 1 نمره از پایان ترم خودت کم میشه !! این تقصیر ماست ؟ یا فرهنگ غلطی که جا افتاده ؟ مقصر آیا بنده هستم یا استادی که خود تا دیروز نحوه تحقیق کردن را نیاموخته و به محض گرفتن لیسانس جذب یک دانشگاه ازاد یا دانشگاه غیر انتفاعی شده و متناسب با مقاله ISI خود به دانشجوها موضوع پروژه می دهد و بازهم به نتیجه نمی رسد ؟
مشکل آنجاست که عوض تدریس برخی دروس جهت دار باید دروسی مانند آموزش مقاله و تحقیق نویسی آموزش تحقیق و research کردن و ... داده شود که خدارو شکر این اتفاق رخ نمی دهد تا زمانی که بحث منافع شخصی در میان نباشد.

ZigoR@T
13.03.2012, 10:28
پروژه طرح 4 : کلینیک چشم پزشکی ([Link is only viewabel to registered users])

طراح : سعید صیدی
استاد راهنما : مهندس سلطانیان
محل احداث پروژه : کرمانشاه_ بیمارستان امام حسین فعلی
مدل سازی و رندر : سعید صیدی

([Link is only viewabel to registered users])