PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقشه ی زمین برای پروژه ی پایانی

Gorjian
13.01.2012, 12:08
درود فراوون!

دوستان
من برای پروژه ی پایانی(پایان نامه) کارشناسی معماریم، دنبال یک زمین میگردم، ترجیحاً خارج از شهر تهران، و در منطقه ای که توجیه بومی داشته باشه برای ساخت دانشکده ی معماری.
اگر چنانچه خودتون یا اطرافیانتون همچی جایی رو میشناسن و نقشه ها و ترجیحاً عکس هاشو از زمین دارند به من کمک کنید.خیلی ممنون میشم. واقعن خیلی زیاد به کمکتون نیاز دارم

پ.ن: مساحت این زمین ترجیحاً بین 10000 تا 20000 مترمربع باید باشد.

archi kochoolo
13.01.2012, 23:02
درود فراوون!

دوستان
من برای پروژه ی پایانی(پایان نامه) کارشناسی معماریم، دنبال یک زمین میگردم، ترجیحاً خارج از شهر تهران، و در منطقه ای که توجیه بومی داشته باشه برای ساخت دانشکده ی معماری.
اگر چنانچه خودتون یا اطرافیانتون همچی جایی رو میشناسن و نقشه ها و ترجیحاً عکس هاشو از زمین دارند به من کمک کنید.خیلی ممنون میشم. واقعن خیلی زیاد به کمکتون نیاز دارم

پ.ن: مساحت این زمین ترجیحاً بین 10000 تا 20000 مترمربع باید باشد.

دوست عزیز میتونید از google earth استفاده کنید خیلی کمکتون میکنه .حتی ابعادش رو هم میتونید از روی تصویر بدست بیارید

Gorjian
14.01.2012, 01:45
ممنون اما من یه زمین واقعی میخوام که کمی روش مطالعه شده باشه و حداقل یه سری توجیحات بومی داشته باشه و در اختیارم بذارند.
برای پروژه ی پایانی معماری میخوام
مرسی از توجه تون