PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه بخونن مخصوصا مدیرا

kamal68
19.12.2011, 12:56
.... تو هیکل مدیرای این فروم که مثل تمام میدیرای ایرانی یه مشتی بی عرضه ان و فقط به فکر جیب خودشونن به خاطر دانلود یه فایل ما رو مجبور میکنن بیاییم تو فروم اشغالش عضو شیم بعدش از ادرس ایمیل من به عنوان فرستادن ایمیل تبلیغاتی استفاده میکنن و میفروشنشون به بازاریابای اینترنتی این یه طرف دومش این که لینک اونچه که به خاطرش عضو میشم لینکش خرابه خوب ..... به هیکلتون مدیرای ...... یه مدیر خوب تو ایران پیدا نمیشه اگه میشد که 3000 میلیارد از جیب ملت که نیمخوردن که ! برید گم شید با این فروم اشغالتون حیف که نمیتونم ملاقات حضوری باهاتون داشته باشم وگرنه از خجالتتون در میومدم و براتون جبران میکردم در اخر هم بگم که مخاطب این پست فقط مدیرای اشغاله این فرومن نه کاربرای ساده س اون !:127fs3780538:

memarejavan88
19.12.2011, 14:21
فکر میکنم دوست عزیز سو تفاهمی چیزی شده.
منم عضو عادی هستم ولی احتمالا اشتباهی شده باشه.:121fs725372:

sirousb
19.12.2011, 16:51
سلام دوست عزیز شماره شحصی بنده 09365401216 تماس بگیرین مشکلتونو حل کنم !!
در مورد ایمیل های اعضا هم باید بگم بنده هیچ نیاز مالی به فروختن ایمیل های کاربرام ندارم و انقدر دارم که محتاج 10 هزار تومان نباشم !!
در مورد بقیه توهین هاتونم میزارم به حساب فرهنگتون !!
در مورد مباحث سیاسی هم می توانید نظراتتون رو به وزارت کشور اعلام نمایید.

Mehraz
19.12.2011, 19:49
برام خیلی جالبه که وقتی ما ۲ تا دانشجوی این مملکت میایم با هزینه خودمون یه سایت راه میندازیم که به حتی دورترین دانشجوی این مملکت بتونیم ذره ای هم که شده کمک کنیم تا سطح علمیشو بالا ببره تا اگر میتونیم خرج یه کتاب خریدنو ازش کم کنیم ،
از ۱۰۰ طرف با مشکلاتی که سر راهمون میاد می جنگیم ،
انواع مشکلات سرور و هک و ... برامون پیش میاد با چنگ و دندون سایتو حفظ میکنیم که این همه زحمتمون به باد نره
این همه وقت میذاریم که بهترین مطالب گزیده معماری رو به دست بچه های خودمون برسونیم
انواع سایتای خارجی رو زیرو رو میکنیم که اطلاعات جدید در اختیار دانشجو ها بذاریم بدون اینکه نفع مالی برامون داشته باشه
اون وقت یکی مثل این آدم با شخصیت !! پیدا میشه کل عقده های زندگیشو که هیچ کدومش به ما ربطی نداره اینجا خالی می کنه
برام خیلی جالب بود وقتی داشتم این پستو میخوندم یه لحظه خنده ام گرفت
ازین خنده ام گرفت که چقدر با مزه اس وقتی زورمون به ظالم نمیرسه میایم به یکی دیگه ظلم میکنیم
آقا یا خانمی که نمیتونم بهت بگم محترم با این حرفت نه فقط اهانت کردی که تهمت زدی که اینو بدون جوابتو اینجا نمیدم
منتظرم جوابتو بگیری اونم از کسی که باید بگیری
مثل شما مثل " گنه کرد در بلخ آهنگری ، به شوشتر زدند گردن مسگری "
گردن ما رو زدی ولی میدونم نتیجه این حرفاتو می بینی همونطور که از طرز حرف زدنت معلومه کی هستی و چی هستی !!
در ضمن ادمین لطف کرد فضای آلوده ای که با حرفات اینجا آوردی با حذف کردن توهینات و تبدیلشون به "... " کمی قابل تحمل کرد که برای همیشه این تاپیک توی سایت باقی بمونه که هیچ وقت یادمون نره امثال تو هم هستند
که یادمون نره باید صبرمون بیشتر ازین حرفا باشه
ازین که بهمون یاد آوری کردی باید صبور تر باشیم ممنونیم !!!
و من الله توفیق

جاودشت
19.12.2011, 20:50
.... تو هیکل مدیرای این فروم که مثل تمام میدیرای ایرانی یه مشتی بی عرضه ان و فقط به فکر جیب خودشونن به خاطر دانلود یه فایل ما رو مجبور میکنن بیاییم تو فروم اشغالش عضو شیم بعدش از ادرس ایمیل من به عنوان فرستادن ایمیل تبلیغاتی استفاده میکنن و میفروشنشون به بازاریابای اینترنتی این یه طرف دومش این که لینک اونچه که به خاطرش عضو میشم لینکش خرابه خوب ..... به هیکلتون مدیرای ...... یه مدیر خوب تو ایران پیدا نمیشه اگه میشد که 3000 میلیارد از جیب ملت که نیمخوردن که ! برید گم شید با این فروم اشغالتون حیف که نمیتونم ملاقات حضوری باهاتون داشته باشم وگرنه از خجالتتون در میومدم و براتون جبران میکردم در اخر هم بگم که مخاطب این پست فقط مدیرای اشغاله این فرومن نه کاربرای ساده س اون !:127fs3780538:

اشتباه اومدی ببین آدرس اینجارو کی بهت داده تو که جات اینجا نیست

توهم داری که تو

saeid 329
19.12.2011, 21:31
سلام به انجمن عزیز نقش نگار
واقعا وقتی این تایپک رو دیدم خیییییلی ناراحت شدم چون واقعا نقش نگاری ها همیشه به کاربرا کمک کردن و همیشه بهترین و سودمندترین موضوع ها رو واسه دانشجو ها گذاشته
در مورد این شخص بی فرهنگ هم واقعا تاسف باره :image177:
امیدوارم مدیرای نقش نگار اینو هم فراموش نکنن که واسه دانشجوهای معماری ایران عزیزن :ad54ad:

katauon
22.12.2011, 01:46
سلام من میخواستم اول از همه از مدیرای محترم سایت تشکر کنم که واقعا با این سایت سودمندشون زحمت ما دانشجوها رو کم کردن :ds6a5d:و البته دوم در جواب این کاربر.......باید بگم که: کافر همه را به کیش خود پندارد:image177:،پس چرا بقیه شاکی نیستن و صد البته هم که راضین:28:

iiimamaniii
22.12.2011, 22:19
پیش فعالی داره شاید بنده خدا
اخی....
خدا شفاش بده ایشالا
ما که با این چیزا نظرمون راجع به نقش نگار و مدیران عوض نمیشه
زیر بار این حرف های صدمن یه غاز هم نمیریم
از اول راضی بودیم
راضی هستیم
راضی هم میمونیم
هر کمکی هم از امثال من بر بیاد 100% دریغ نمیکنیم
تا کور شه اونی که نتونه پیشرفت برو بچه های نقش نگارو ببینه(kiss)(kiss)

I Love U
naghsh-negar

ashkan
16.03.2012, 04:57
تو هرجای یه سری ادم ... پیدامیشن که کمبودای زیادی دارن و هی میخوان خودشونو نشون بدن اما مطمئن هستم هر کسی واسه اولین بار که گذرش به اینجا بخوره دیگه نمی تونه از این محیط عالی دست بکشه چه برسه به ما که خیلی وقته اینجاییم واقعا خسته نباشید به همه مدیرای عزیز و دوست داشتنی نقش نگار.

faeze23
16.03.2012, 23:21
من یک عضو جدید سایتم و فوق العاده از همه چی راضیم با اینکه سرم خیلی شلوغه تا این تاپیک رو دیدم وظیفه خودم دونستم از نقش نگار دفاع یا شاید بهتره بگم حمایت کنم. خود من تاحالا تو صدتاسایت واسه دانلود عضو شدم ولی بس محیطاشون مزخرف و بدرد نخور بوده که دیگه یکبار هم اونجا نرفتم چه برسه به اینکه تو فرومش شرکت کنم! ولی نقش نگار اولین سایتیه که تو فرومش شرکت کردم چون احساس خوبی نسبت به فضاش و اعضا و مخصوصا مدیران محترمش دارم.
اینها همه میگذره و رو سیاهیش واسه ذغال( همون آدم بی ادبه!!!!!!) میمونه.
دم نقش نگار گرم که این پست رو گذاشته
به قول معرف
طلا که پاکه ...
اینها رو ولش کنین.

بچه ها عیدتو:greenstars::28::riz304:ن پیشاپیش مبارک سالی پر از شادی برای همه نقش نگاریها آرزومیکنم.

faeze23
16.03.2012, 23:29
:35::confetti:(kiss)(good)

zahra.m
17.03.2012, 00:35
نوکر همه نقش و نگاریها بابا بیخیاله حسوداااااااااااااااا:confetti: :confetti::confetti::greenstars::greenstars:

omid parsaei
01.09.2012, 09:48
با عرض سلام خدمت مديران عزيز سايت . بنده با اينكه چند صباحي بيشتر نيست كه عضو سايت شما شدم ، با يه گشت و گذار ساده تو سايتتون زحمتي كه براي راه اندازي اين مهم كشيديد رو به عينه مشاهده كردم . اميدوارم كه تلاشتون رو براي بهتر كردن اين سايت با ارزش به خاطر يك نفر كه مي تونين شخصيتش رو از كلماتي كه ادا كرده بفهميد كم نكنيد كه مطمئن باشيد حد اقل زكات علمتون رو پرداخت كردين . با تشكر عضو شما omid parsaei

mahdiazarnia
01.09.2012, 12:31
دست شما درد نکنه کاربر عزیز
ولی اینکه گذشت یاد بگیریید در آینده فقط از چیزهایی که مطمئن هستید انتقاد کنید
درضمن همونطور که مدیرای انجمن حق این رو ندارن که بهتون توهین کنن ، شما هم حق اینکار رو ندارید
این رو هم بدونید که مدیران می تونستن پست شمارو قبل از اینکه کسی ببینه حذف کنن ، این فرهنگیه که نقش نگاری ها دارن
ان شالله که شما هم به ارث ببرید و در آینده حداقل به عنوان یه شخصیت موفق ازتون یاد کنن ، نه ........

sabbah
01.09.2012, 15:24

از صب تا حالا دارم دنبالش میگردم:smilies-azardl (181

پیداش میکنم:63izs7n:

ایناها پیداش کردم بچه ها بیاید:ot0837h0nn8zfqu8ult

saray
01.09.2012, 17:15

منم عضو عادی نقش نگارم اما صادقانه باید بگم از وقتی اومدم نقش نگار چیزای بیشتری یاد گرفتم...نقش نگار فوق العاده است...هر چی که بخوام رو میتونم توش پیدا کنم و حتی اگه پیدا نکردم کافیه درخواستش کنم و خیلی زود رسیدگی میشه......رسیدگی سریع مدیران خووووووب نقش نگار باعث شد وقتی عضو نقش نگار شدم موندگار شدم.....و عاشقش شدم

اقا سجاد و مهراز عزیزم.....اگر صخره در مسیر رود نبود، رود هیچ اوازی از خود نمی سرود......گاهی لازمه همچین کاربرهایی پیدا بشن که به شما نشون بدن هم صبرتون زیاده هم کارتون فوق العاده ست.....من که یه کاربر عادی هستم اما با بودن کاربرهای مثل ارکی کوچولو/معمارشیتکت/arch_1/ و بقیه دوستان فعال و خووووب نقش نگار،،، برتر بودن نقش نگار همیشگیه......امیدوارم دلخوشیه شما راضی بودن من و امثال من باشه.....خدا ازتون راضی باشه:smilies-azardl (182:35::thanks:

yali
01.09.2012, 17:29
پسزرخوب!نمیدونم در چه سنی هستی ولی این نوع برخورد تو مربوط به سده اول میلادیه.انسانی که دارای قدرت شعور و درک شرایطه با کلمه کلمه حرفاش ارج و مرتبه ی خودش رو نشون میده.اگه تو مشکلی در آی دی خود مشاهده کردی اول با کمال انسانیت سوال خودتو بپرس .اگر نتیجه نگرفتی می تونی به همون اندازه که ازت سواستفاده شده انتقام بگیری اونم فقط با طرح شکایت.ا
هیچ فرهنگی به اندازه ایران دارای فحش و ناسزا و توهین نیست...بیایید ما نسل سوم از ورود این فرهنگ به فرزندانمان جلوگیری کنیم.با صبر.

Mehraz
01.09.2012, 17:52
از همه شما دوستای گلمون تشکر میکنم که باعث دلگرمی بیشتر ما میشید و همین دلگرمی شماست که باعث میشه در مقابل مشکلاتی که برامون پیش میاد قد خم نکنیم
واقعا ارزو دارم روزی برسه که یاد بگیریم حرفامونو گلایه هامونو با آرامش و زبان نرم مطرح کنیم
متشکرم دوستان گل

f9023
01.09.2012, 19:31
آنجا كه نوری نیست، آدم خوشبین شاید پرتوی ببیند، ولی بدبین چرا همواره می‌خواهد آن را خاموش كند؟((میشل دوسن‌ پیر))

دنیا آنگونه كه خیال كرده ایم نمی ارزد؛ این تقریباً مطمئن ترین حقیقتی است كه بدگمانی ما در نهایت به دست آورده است.((نیچه))

آدم مغرور حتی نسبت به موجوداتی كه او را به پیش می برند آزرده خاطر می شود؛ او اسبهای ارابه خود را با بدبینی می نگرد.((نیچه))

اندیشیدن، همیشه انسان را به سوی خوش‌بینی می‌كشاند و خوش‌بینی، برابر با خودسازی و دگرگونی است.((استیو چندلر))

یك فرد خوش‌بین، با اندیشه‌ی بسیار، خود را دگرگون خواهد كرد. حال آنكه، یك فرد بدبین، نه می‌اندیشد و نه به كنش می‌پردازد.((استیو چندلر))

افراد بدبین هرگز دوست ندارند با مسایل روبرو شوند. از آنجا كه گمان می‌كنند باید هر كاری را درست و بدون كاستی انجام دهند، به راستی هیچ كاری را نمی‌توانند انجام دهند.((استیو چندلر))

اگر یك هفت تیر، پشت سر افراد بدبین بگذارید، بی‌درنگ از این حس "ضد زندگی" بودن درمی‌آیند و ناگهان به میلیون‌ها بهانه برای زنده بودن می‌اندیشند.((چسترتون))

بدگمان كسی است كه فكر می كند تمام مردم دنیا به بدی او هستند.((باب باركر))

بداندیش همیشه كارش گره می خورد.((اُرد بزرگ))

هیچ منظره ای غم انگیزتر از دیدن یك جوان بدبین نیست.((مارك تواین))

فرق میان من و تو در شنیدن است؛ تو صدای بسته شدن در را می شنوی و من صدای باز شدن آن را.((؟))

بدبینی نشانه ناتوانی است. زیرا كسی كه شایستگی تسلط بر زندگی خود را ندارد، احساس بدبینی می كند.((هاریو))

Nima7
01.09.2012, 20:40
متاسفم كه همچين اشخاصي پيدا ميشه كه براي يك چيز كوچك كه اونم در دنياي بيكران اينترنت چيز عادي اي هست
من از سه سال پيش با نقش نگار هستم يك برهه از زمان نيامدم به دليل مشكلات ميشه گفت بعد از سجاد و مهراز من جزو 10 نفر اول انجمن بودم
فضاي اينجا چنان دوستانه بود كه من بعد از چند وقت آمدم دوباره
نام كاربري من حذف شده بود كه سجاد دليلش رو گفت بهم
منم بخاطر گل روي سجاد و باقي بچه ها دارم بدون چشم داشت فعاليت ميكنم
سجاد عزيز از جيب خودش بدون هيچگونه چشم داشتي داره هزينه هاي سنگين سايت رو ميده كه عوض دستت درد نكنه اين الفاظه؟؟؟
به هر حال سجاد و مهراز عزيز ما ها هستيم پشت شما دوستان

Nima7

arch_1
01.09.2012, 22:10
از همه دوستان خوب و همیشگی نقش نگار ممنونیم...
از مهــــراز عزیزم و آقای حدادی ... کسانی که همیشه و بدون چشم داشت ستون های اصلی این انجمن رو نگه داشتن...
جایی خوندم اگر همه باهات موافق بودن به خودت شک کن ...
به خود می بالیم و به وجود نازنین کاربر هایی همچون شما در کنارمون ...
مهم نیست کار بر عادی باشید یا فعال ... مهم اینه که
همیشه یاد آوری میکنیم که اگر شما نبودید نقش نگاری , نقشی نداشت ...

mahun
01.09.2012, 23:01
با سلام خدمت این دوست عزیزمون که با زمین و زمان درگیر ه خواستم ازشون خواهش کنم که اگه میتونن قدرت مدیریتی خودشونو با تاسیس یه شرکت درست وحسابی ... یا نه یه سایت عادی مفید ... یا نه یه وبلاگ کوچولو ی بدرد بخور نشون بدن تا ما نقش نگاری ها هم از مطالبشون استفاده کنیم هم نحوه ی مدیریت خوب و یاد بگیریم . در ضمن صبرمونم زیاده 100 سال هم بهش وقت میدیم. :j58r36j3gcr4suxymup :37:

shahin-archi
02.09.2012, 00:33
واقعا خیلی سایت خوبیه و با مدیران عالی که در سطح کشور اینجور سایت معماری و عمران نداریم..البته از همه بر بچه های معماریمون نهایت تشکر رو دارم که همیشه فکر وکمک همدیگه بودیم و یه چنین جمعی داریم.. آقا چشم حسو دا بترکه..ما نمیذاریم ذره ای آسیب به این سایت زده شه حتی با وجود هر نوع موانع....:(40)::riz481:

WE LOVE U NAGHSH NEGAR