PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمبودهای نقش نگار کجاست؟

nima7
13.10.2011, 10:13
با سلام دوستان نقش نگاری
به نظر شما حالا که از مرز یک سال نقش نگار عمرش گذشت کمبود و کاستی های نقش نگار کجا میتونه باشه؟ ما ها چه نقشی میتونیم داشته باشیم تو این زمینه؟ آیا اوایل نقش نگار پر شور تر بود یا الان؟
دوستان هرکدوم نظر و پیشنهادات خودشونو بدن؛باید چکار کنیم که بهتر بشه انجمن؟
N!ma7

جاودشت
13.10.2011, 22:09
سلام

با تشکر از شما دوست خوب نقش نگار آقا نیمای عزیز

ضمن تشکر مجدد از شما و نهایت سپاس از طرف مدیران انجمن بواسطه ارتباط تاٌ ثیر گذار ی

که داشته و دارید . طی صحبتهای گذشته مدیران انجمن با مدیریت کل تمامی تلاش اعضاء

و همت دوستان بر این بوده و هست که دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با سایت

نقش نگار ( انجمن ) جملگی همت کنند داشته و نداشته های علمی و تخصصیشان را مطرح نمایند

تا از این طریق بصورت جمعی تبادل و کسب تجربه کنن ما مشتاقانه از حضور دوستان در بحث های

دانشجویی و تخصصی استقبال میکنیم چونکه براین باوریم ذکات علم به نشر آن است.

اما در مورد سئوال شما باید عرض کنم که در طی مدت عمر نقش نگار با توجه به فراز و فرودها و

کسب تجربه از دوستان خوبی چون شما به نظر من با نگاه به گذشته امروز نقش نگار در دل اکثر

جوانان و دانشجویان جا باز کرده و این امر سبب گردیده تا مسئولیت همه اعضاء بیشتر و بیشتر

گردد عضویت روزانه اعضائ جدید خود دلیل این مدعاست. در خاتمه با ید عرض کنم ما کماکان از

نظرات و راهنماییهای همه عزیزان نقش نگار در جهت هرچه پربارتر شدن سایت نهایت استفاده

معنوی را خواهیم برد .